Wpis z mikrobloga

W końcu po tylu latach mam sprzęt by móc ograć komfortowo Kingdom Hearts 3. Znam fabułę ale za każdym razem jak zaczynam nową część to po godzinie mi się zbyt komplikuje by spamiętać ktoś jest czyim Nobodym powstałym w skutek utraty serca. Po Dream Drop Distance nie ogarniam też czemu choć fabularnie Sora jest mocno osłabiony, nie jest to odzwierciedlone w gameplayu. Praktycznie od pierwszej walki dostaje moce związane z atrakcjami z Disneylandu plus drugie formy które włączają się nawet szybciej niż w Birth By Sleep. Jest zalążek parkouru z DDD ale osłabiony. Gram na Proudzie ale na ten moment jest i tak prościej niż w poprzednich częściach. Mam wrażenie że tylko napieprzam atak i sporadycznie unik. Donald też leczy wszystkie obrażenia jak pojebany. Gra z jednej strony jest przystępna gameplayowo dla nowych graczy a z drugiej fabularnie trzeba przeczytać 50 stron Wikii by ogarniać kto z kim i dlaczego #steamdeck #kingdomhearts
tomaszek1161 - W końcu po tylu latach mam sprzęt by móc ograć komfortowo Kingdom Hear...

źródło: IMG_6400

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@tomaszek1161 grałem tylko w demo na 3dsie ale że tyle co dostałem oleda to jak ogarnę epika bo pewnie rozdawali za friko to spróbuję. Ps. Twój deck też przeszedł w r o z j ebanym kartonie i się ostro zawiesił po 3 godzinach zgrywania gier i grzebaniu w interfejsie? :P
  • Odpowiedz
  • 1
@TomgTp: KH3 za darmo nie rozdawali i gierki nie ma w bazie ProtonDB. Ponoć najlepiej odpalić pirata na Linuxie. Na Steamie nie wydali i się na razie niestety nie zanosi by wydali :(

Ja kupiłem odnowionego Steam Decka od Valve i w sumie na razie jakoś problemów z nim nie mialem. W sumie wszystko si e poprawnie skonfigurowało i od razu zacząłem lecieć z aplikacjami 3rd party jak Epic i Gog
  • Odpowiedz