Wpis z mikrobloga

  • 9
@JoeGlodomor: nie no to było pytanie z ciekawości co myślą o tym wykopki, bo w sumie jak faceci oświadczają się babom po kilku miesiącach to dla mnie jest objaw skrajnej nieodpowiedzialności, a jak po wielu latach sie nie ośwaidcza to mam wrażenie że kobiety mają wrażenie iż facet nie jest w pełni pewny czy chce być z nią
  • Odpowiedz
@MrMas: kwestia podejścia w związku, oczekiwanie społeczne też się zmieniły. Niewiele jest argumentów by w ogóle brać ślub, zwłaszcza jak obie strony zarabiają podobnie. A skoro nie ma potrzeby brać ślubu to po co któraś ze stron ma się oświadczać ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrMas jeśli wszystko jest zajebiscie i panna spełnia, przekracza oczekiwania to facet nie ma oporów. Jeśli jednak trzeba sobie układać w głowie kompromisy to jest blokada, to trwa.

Ogólnie byłoby najprościej gdyby ludzie się zakochiwali od pierwszego wejrzenia, mielibyśmy jasność w tych związkach.
  • Odpowiedz
@MrMas: to zależy. Rozmawialiście o tym jak widzicie przyszłość, macie podobne spojrzenie na kluczowe tematy takie jak małżeństwo czy dzieci? Co zrobicie gdy zajdziesz w ciążę i okaże się, że płód jest nieuleczalnie i ciężko chory? Co myśli o Tobie jego mamusia i co o nim myśli Twoja? Sporo tu elementów moja droga.
  • Odpowiedz