Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: być może tak jest ja nie twierdzę że on nie wiedział być może wiedział znajdował się w takiej burzy informacji że nie wiadomo jakie informacje do niego docierały a jakie informacje nie docierały tym bardziej że siedział w bunkrze wtedy kiedy ta sytuacja się działa i informacje które jemu przekazywali były starannie filtrowane żeby nie denerwować Putina i nie pogarszać jego stanu zdrowia Tym bardziej że on już jest starszy
@robertkk: A co jak potrafi przetłumaczyć to te ukraińskie zjeby są rozgrzeszone? XD Ty za to nie masz do czego sie #!$%@?ć bo nagle pada mit uciśnionych Ukraińców na granicy to się znajdzie to że typ przetłumaczył dosłownie 'gieroj' i 'fuck your children'. To że ty masz tylko polski na b2 nie znaczy że inni nie potrafią zrozumieć języków obcych, szczególnie paru słów w mocnym kontekście, języka z tej samej grupy
@robertkk: nie znam ani ruskiego ani ukraińskiego i w sumie nawet nie wiem po jakiemu oni tam mówią ale te zdania są na tyle podobne do polskiego języka że z łatwością zrozumiałem co tam mówili, serio ty nie zrozumiałeś? XD