Wpis z mikrobloga

#film #kiciochpyta właśnie leci na TVN film ,,tylko mnie kochaj" i zawsze mnie zastanawia jak to możliwe ,że on jej w ogóle nie poznał ? Rozumiem ,że może był naćpany jak ją **** no ale chodzili razem do jednej szkoły więc to dziwne ,że nawet ją nie skojarzył a zerwał w gwint kilka lat wczesniej
  • 2
właśnie leci na TVN


@mikeywwa: na Polsacie. Wczoraj leciało o 20:00 i oglądałem, a dzisiaj zapewne powtórka. Dla mnie to też mega dziwne, ale jest taki moment gdzie ona go dopytuje (chyba jakoś pod koniec filmu) czy "naprawdę nic nie pamięta".. xD. Tak w ogóle to mam wrażenie, że w tej Polsatowej wersji kilka utworów w filmie uległo zmianie np. scena przymiarek Michaliny w jakimś sklepie z ciuchami - akurat byłem
@mikeywwa Jest to możliwe, wiem bo sam miałem podobną sytuację. Spotykałem się kilka tygodni z dziewczyną, potem wyjechała. Po kilku latach spotkałem ją podobnie, przefarbowała włosy. Gdyby sama mi nie przypomniała, to szybko bym się nie zorientował. W filmie dodatkowo chciała żeby jej nie poznał, więc mogła zachowywać się inaczej niż kiedyś.