Wpis z mikrobloga

@Grooveer: dlatego musimy wyciągnąć wnioski z ich błędów i dbać o to żeby imigranci integrowali się z szerszym społeczeństwem

problemy państw zachodu w większości nie powstały w 2015 wraz z kryzysem migracyjnym tylko dekady wcześniej
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: przeglądam gorące i jeszcze czegoś takiego nie zauważyłem.
Twój wpis jest natomiast trzecim, w którym ktoś pisze o zesraniu się.o kolor skóry.
Nie widzialem wpisu krytycznego wobec tego spotkania w Sejmie, które nawiązywałoby do koloru skóry gości marszałka.
  • Odpowiedz
nielegalnymi imigrantami


@Szmaragdyn: Dowody, ale nie ten jeden wpis, że jedna osoba przeżyła trzy pushbacki. Bo takie puste #!$%@? (którego swoją drogą tutaj pełno) to na kolację wigilijną zostawmy. Konkretnie, udowodnij że wszyscy są tam nielegalnymi imigrantami
  • Odpowiedz
@Wink: no tak, udajemy że ta babka po pushbackach nie istnieje, bo nam nie pasuje do wizji świata.
Wystarczy że jedna z tych osób jest nielegalnym imigrantem i całe to spotkanie to jakieś nieporozumienie, delikatnie mówiąc.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Chłop napisał że wszyscy są nielegalnymi imigrantami, w mediach tak samo, więc chyba logiczne że chcę dowodów na takie twierdzenia
  • Odpowiedz
@Wink: a ja bym chciał zobaczyć którymi przejściami granicznymi ci legalni weszli na teren Polski. Ani ty, ani ja się swoich dowodów nie doczekamy.
  • Odpowiedz