Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? z Kelly Familly? Przecież kiedyś to był topowy zespół w latach 90-2000, a teraz cisza.
W radiu dalej można usłyszeć Eltona Johna, George Michael albo nie wiem, jakieś gwiazdy lat 90, ale nigdy nie usłyszysz w radiu Kelly Family. Dlaczego? No rozpadli się, może jakoś, chociaż to była rodzina, ale nawet Spice Girls się rozpadło a czasem w radiu usłyszysz. A o Kelly Family jakby trwała zmowa milczenia, co tam się z nimi stało?
#muzyka #radio #lostmedia #90s
Tu-mleko - Co się #!$%@? z Kelly Familly? Przecież kiedyś to był topowy zespół w lata...
  • 10
@Tu-mleko:
Bo widać algorytmy nie typują tego zespołu jako mający obecnie duże grono odbiorców.
Blumchen, Die Toten Hosen, Scooter, Scatman, Mr President, Dune, E-rotic, Right Said Fred, East 17, Backstreet Boys, Take That, Atomic Kitten, że tak z głowy wymienię to co ciągle leciało w Vivie, MTV i wszystkich stacjach radiowych w latach 90, mógłbym jeszcze 3x tyle kolejnych i dziesiątki innych zespołów, których nie pamiętam a które miały swoje 15
  • 0
@Polinik: Backstreet Boys czasami słyszę w radiu, jakiś Right Said Fred nigdy nie słyszałam. W ogóle. Kelly Family nie było zespołem jednego przeboju, a i takie lecą w radiu, choćby Mirror Man, a kto pamięta The Human League? Albo Sweet Caroline, a kto dziś wie kim był Neil Diamond? A to cały czas leci w brytyjskim radiu z przebojami 80-2000. A Kelly Family było słąwne, miało tłumy na koncertach, a teraz
@Polinik: Kwestia DTH to jest taka że mimo ze rozpoznawali są całkiem wśród polskiej publiczności, to w polskim eterze w ogóle nie są grani, ogólnie istnieje jakieś milczenie na niemieckojęzyczną muzykę z wyjątkiem Rammsteina, który jest pod niebiosa przez niektórych wychwalany (lubię R+ ale po niemiecku są też inne ciekawe rzeczy). Ich krótka polska trasa z 2019 w Wawie, Krakowie i chyba Poznaniu była wyprzedana i od tamtej pory tak jakby
@Rzeszowiak2: No ale właśnie o tym jest cała rozmowa -- zespoły co kiedyś leciały 6x na godzinę w każdej stacji a teraz zniknęły z eteru i sobie funkcjonują gdzieś na obrzeżach showbiznesu, wydając płyty, grając koncerty, ale do mainstreamu nie wracają.