Wpis z mikrobloga

#tvp #tvpis #pis
Ale dziwnie się ogląda wiadomości w TVP be szczucia od pierwszej minuty, bez krzyków Tusk i Niemcy. Bez tej charakterystycznej narracji rodem z PRL połączonej z muzyką z Korei północnej
Nie wiem jak beton to przełknie, może dojść do rozległych zawałów. #polityka
  • 24
  • Odpowiedz
@Quzin: Uwaga, mondrości długoletniego konta ze śladową aktywnością. A czego oczekiwałeś, waflu, że na drugi dzień mają mówić co antypisowska koalicja zrobiła źle? Może Hołecką z Adamczykiem znowu być tam wstawił?
  • Odpowiedz
  • 3
@Quzin: obejrzymy kilka wydań i zobaczymy jak to będą mówić o rządach, TVP przed pisem nie mial skrupułów jednych i drugich rugać. Na tą chwilę nie ma tej buty i chamstwa, pamiętajmy że jest wieeele do sprzątania.
Jakoś tak spokojnie bez wrzasku, teraz mówią o śledziach o karpiach. Rok temu słyszałem że KARP JEST DROGI BO TO WINA NIEMCA TUSKA. Naprawdę człowiek ma tyle na głowie że już ma dość
  • Odpowiedz
  • 514
@Quzin: ooooo było przed chwilą prowadzący powiedział o tym reglamentacji uchodźców
„nas ta reglamentacja nie dotyczy ale bądźmy uczciwi nie dotknie na razie” widziałeś gdzieś w TVPis materiał że no na tą chwilę jest oke ale bądźmy uczciwi może być #!$%@??

Dość uczciwie mówią o tym pakcie, nawet Pinokia pokazuje bez ciec, widziałeś kiedyś Tuska w TVPis bez cięć i manipulacji?
  • Odpowiedz
Dość uczciwie mówią o tym pakcie


@muak47: no jeszcze lektor powiedział że pakiet migracyjny to "zbiór rozsądnych rozwiązań". Dobrze że to rozsądne rozwiązania. Teraz to już jestem za pakietem.
  • Odpowiedz
  • 23
@Quzin: no dla mnie to rozsądne rozwiązanie, lepsze niż sprzedaż wiz na bazarach każdemu kto się nawinie
Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie czy w TVPis słyszałeś gdzieś to co powiedział „ bądźmy uczciwi na ta chwilę…..” gdzieś widziałeś tam krytykę punktu widzenia wladzy?
Masz teraz o Kamińskim, nikt nienpowiedzial żenujesz chamem, bucem, niemcem, zdrajcą…co dziwi ze można kulturalnie ubrać w słowa swoje myśli?
Ale wkurza mnie że gość stoi i
  • Odpowiedz
  • 23
@Quzin dalej nie odpowiedziałeś na pytanie
Ale pozwól że coś napisze
Neuropkiem nie jestem baaaa nawet głosowałem za pisem w pierwszych wyborach
Jeśli ciebie mierzi kultura wypowiedzi jak np w tej chwili gdzie chwalą Orlen w sposób nie propagandowy nie pokazując ryjów obajtka i kaczyniaka to przykro mi.
Najwidoczniej za mocno chłonąłeś prze 8lat te chamstwo i bute.
Przykro mi bardzo, ale muszę Ciebie zablokować. Bo jednak nie raczysz podjąć żadnej rozmowy tylko masz jakieś z góry zapisane
  • Odpowiedz
no jeszcze lektor powiedział że pakiet migracyjny to "zbiór rozsądnych rozwiązań". Dobrze że to rozsądne rozwiązania. Teraz to już jestem za pakietem.


@Quzin: przecież powiedzieli, że pakiet przewiduje przede wszystkim wzmożenie ochrony granic UE i odsyłanie z miejsca osób, które nie będą mogły się wylegitymować. Jesteś przeciwko takiemu rozwiązaniu?
  • Odpowiedz
przecież powiedzieli, że pakiet przewiduje przede wszystkim wzmożenie ochrony granic UE i odsyłanie z miejsca osób, które nie będą mogły się wylegitymować. Jesteś przeciwko takiemu rozwiązaniu?


@Bover: XD i czym to się różni od pisowskiej propagandy?
  • Odpowiedz
XD i czym to się różni od pisowskiej propagandy?


@Quzin: Nie wiem czemu odpowiadasz pytaniem na pytanie, choć się domyślam ;). Już wiem, że odpowiedzi nie uzyskam, bo nie o to ci chodzi matecki.

A czym się to różni? Ano tym, że jest to rzetelne omówienie tematu "patku migracyjnego". Przecież o wysokości kar również było w materiale; wypowiedział się zresztą o tym sam Morawiecki. Były po prostu przedstawione założenia, głosy
  • Odpowiedz
@marnynick beton ma się dobrze. Teściu przerzucił się na Superstacje (czy tam republikę) i tam napromieniowuje się łgarstwem i hejtem. Oni już tam im wszystko wytlumacza
  • Odpowiedz
@muak47: Poczekajmy kilka tygodni. Dzisiejszy materiał o geście Kozakiewicza to była bardziej wysublimowana, ale jednak propaganda. Chcę wierzyć, że to z powodu utrudnień w organizacji pracy i wartościowych materiałów.
  • Odpowiedz
Dość uczciwie mówią o tym pakcie


@muak47: fajnie, to znaczy, że agencja PRowaka spełnia swoją rolę. Czy powiedziano, że Tusk mógł wnieść veta, czy to przemilczano?
  • Odpowiedz