Wpis z mikrobloga

@The_Rainman: przestraszył się że jak się w tvp zacznie pokazywać inną perspektywę to część twardego elektoratu może zacząć łączyć kropki i rura zmiękła :D
@mariusz-madejczyk: Ja za to mam przeczucie że Tusk jest dogadany z Dudą tylko Duda nie może tego okazywać. Gdyby prezydent po prostu im podpisał ustawę to byłaby zdrada w oczach wyborców PiS. Teraz Gdy Tusk wziął TVP siłą to może usiąść z nim do rozmów nad utworzeniem nowych mediów publicznych. Oczywiście zaproszą PiS który nie będzie chciał brać w tym udziału. Za to Duda wprowadzi do TVP swoich ludzi i będzie
@Madoxxx: @matt-pitt nie zapominajcie o ugadywaniu sie z banasiem, macierewiczem, tym od WSI i paroma innymi
teatrzyk dla wykopków , aktorzy zagrają pięknie swoje role, wszystko dogadane z kilkutygodniowym wyprzedzeniem a tylko ja dostane gurwicy że nikt tego nie zauważą
@matt-pitt: o tym mówie. nikt nie zrozumie i nikt nie uwierzy (wzdycha)

pis nie brał pod uwage informatyków którzy byli częścią tvp i im w ciągu godziny wyłączyli tv
wykop sie śmieje z pisowców jacy są głupi
wykop nie zauważa że ludzie potencjalnie wogóle w to niezaangażowani albo ci którzy mają coś do powiedzenia i nigdy o nich w gazetach i w tv nie usłyszysz też mają coś do gadania w
@mariusz-madejczyk: Nie było żadnego brania siłą, a wykorzystanie tego, że ustawa o Radzie Mediów Narodowych jest sprzeczna z konstytucją, a TK orzekł dokładnie to samo. Więc powołali się na wyrok TK i skorzystali z kodeksu spółek. Wszystko legitnie i zgodnie z prawem.
ekspertem nie jestem, ale tak na logikę, skoro i tak miałaby być napisana nowa ustawa o KRRIT to chyba równie dobrze można w niej zapisać, że obecny jej zarząd wypada i zostaje powołany nowy


@splinter96: ale Duda chce mieć realny wpływ na KRRiT i zależy mu wyłącznie na powrocie do starych zasad, które dawały mu władzę. Może go boli zrobienie go przez pis w bambuko z Kurskim, może chce szantażować pisiorów,