Wpis z mikrobloga

Jeżeli chcecie "pobrechtać się" lub posmucić (zależnie od reprezentowanych preferencji politycznych albo ich braku), to polecam komentarze pod wpisami Jedynki Polskiego Radia na fejsie.

Oto wybrane przykłady "rozżalenia".

Z wpisu linkującego do artykułu o zmianach prezesów:

Hałos nie Mają Prawa chcę Normalności


Prezydent w radiu Zet mówił wyraźnie o złamaniu KONSTYTUCJI PRZEZ MINISTRA SIENKIEWICZA!!!!!

Ale oczywiście lepiej powiedzieć "o obejściu prawa". To NIE MOJE RADIO, NIE MOJA JEDYNKA!!!!!!!!
JAK TO SIĘ NAZYWA?..
MANIPULACJA!!!!!!!????

Z wczoraj pod wpisem audycji "Sygnały Dnia":

A gdzie jest red. Gójska?


Pani Gójska prowadziła wywiady polityczne w Sygnałach Dnia na zmianę z Grzegorzem Jankowskim

Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego płk Sienkiewicz wywalił mój ulubiony program w radiu i nie miał odwagi przyjść na wywiad o 7:15 o przywracaniu demokracji parszywy tchórz


Z wczoraj pod wpisem audycji "Ekspres Jedynki":

Czy to WASZ były "dziennikarz" Polskiego Radia Przemysław Szubartowicz udaje obecnie dziennikarza TV TUSK w Sejmie!?


TV TUSK nazywają niektórzy TVP po przejęciu.

Z waszych wiadomości właśnie dowiedziałem się, że w eurotunelu trwa protest, a w Suwałkach przyjęto program wsparcia wieloraczków, za to ani najmniejszej wzmianki na temat sporu wokół mediów publicznych, ani przyjęcia paktu migracyjnego. To takie mało znaczące informacje, które można pominąć, prawda? Jesteście podłymi tchórzami. Wstyd. To jest ten zapowiadany obiektywizm mediów publicznych?

Dzień dobry.Dlaczrgo nie podajecie w informacjach,że nie ma sygnałów:TVPInfo,Teleekspresu i Wiadomości tylko"wybiórczo"?

Dlaczego w wiadomościach nie ma wzmianki o zamachu na Polskie Media?


Z wczoraj z wpisu dotyczącego przedłużonej o godzinę audycji "To jest muzyka" (w drugiej godzinie miała być audycja pani Raczyńskiej-Weinsberg, ale ją zdjęto):

Polecam programy telewizyjne "Republika"

Dlaczego dziś nie nadano cotygodniowej audycji ,,W otwarte karty" prowadzonej przez p. Małgorzatę Raczyńską - Weinsberg? To pytanie retoryczne. Mamy mały stan wojenny.


Z dzisiaj pod wpisem audycji "Sygnały Dnia":

Zasłyszałem, że redahtor ma ostatni dzień arbeitu w Polnishe Rundfunk (...) A z resztą w Polnische Rundfunk eins wszyscy współpracowali, zwłaszcza ostatnio.

Dzień dobry tedachtorowi i słuchaczom ???? aż strach się bać , co to się narobiło i wyprawia. Nie trasuj się Wydryszku , fajnie było z tobą spędzać czas przy radiu (...)

Dlaczego od wczoraj nie ma rozmów politycznych? Komu one przeszkadzały, bo słuchaczom nie, czyli komu? Przy okazji chciałbym zapytać, kiedy będzie wyłączony sygnał Jedynki, bo TVP wyłączył? Czyżby obecny minister tzw. ,,kultury" zachlał i przeoczył?!


Dzień dobry Jedynko.

Rozumiem, że w ramach nowego pluralizmu danego Nam w świątecznym prezencie przez pułkownika Sienkiewicza, z polecenia Tuska, póki co nie będzie rozmów politycznych.
Jeśli tak to ma wyglądać, to zastanawiam się, komu dziękować.

Jak widać, nie wszystkie są w agresywnym tonie.

Link do jednego z wpisów:
https://www.facebook.com/100063748712416/posts/pfbid02yR6mjnszgfjU2MPrfDQuQTUXXf78AXHMYmXFa1FpQFyYzHCRr4dyfCMVo8JocCw6l/?app=fbl

#tvpis #radio #polskieradio #jedynkapolskieradio #pis
  • Odpowiedz