Wpis z mikrobloga

Oglądałem nowe Wiadomości na żywo i z nagrania po ok. dwóch godzinach. Moja opinia jest odmienna.

Za pierwszym razem:
Było średnio, choć z dobrymi momentami. Dobrze, że pokazali dwie strony. Raz można było nawet wyczuć stronniczość Czyża. No i na siłę wciśnięcie Jandy. Nie było lepszego eksperta? Naprawdę? Generalnie było długo i nudno. Może bedzie lepiej, nie zamierzam wracać.

Po ponownym obejrzeniu:
Zmieniam zdanie! Było neutralnie i rzeczowo. Polskie BBC*. Rzetalna informacja. Spokojny ton. Prawdziwa służba publiczna. (Nadal źle z Jandą)
* - tak, to nie to BBC co kiedyś. Może będziemy nawet lepsi i obiektywniejsi? Jestem naiwny, ale mam od dziś jakąś nadzieję

#tvpis #tvp #1930 #i930 #popularnaopinia #polityka
  • 5
nie mieli czasu na szukanie ludzi i umawianie wywiadów,


@Gerald212: tego się nie robi w serwisie informacyjnym

No i na siłę wciśnięcie Jandy.


@gimnazjumqqq: Ja w ogóle jestem przeciw gadającej głowie w serwisie wieczornym. Oczekuję prostego pokazywania nagrąń z informacją co to za nagranie ("o, a tu armia A rozwala miasto b"/"to jest poseł X, mówi o ustawie Y, zaraz będzie trzech innych"/"WIG20 zmienił się o tyle-a-tyle punktów").

BBC xD
@Filipterka25: "Oczekuję prostego pokazywania nagrąń z informacją co to za nagranie" zabrakło by czasu w 30minutach na pokazanie całego kontekstu pojedynczej sprawy a co dopiero kilkunastu
@gimnazjumqqq pokazanie sekciarzy KOD na początku i Jandy na końcu to największy zarzut, były wpadki graficzne literówki itp. rzeczy też rzucały się w oczy, ale rozumiem, że to było wszystko tworzone na szybko w warunkach partyzanckich na Woronicza i tu nie mam pretensji, ale w porównaniu do Wiadomości 2015-2023 inny świat i kupuję ten format, może strącić Wydarzenia z pozycji najbardziej obiektywnego serwisu informacji. Będę oglądał jutro i w następnych dniach.