Wpis z mikrobloga

Ale się pisuary samozaorały xD

Marudzą, że media tvp nie będą niezależne bo wjedzie tam ktoś kto kiedyś pracował dla Sienkiewicza, Czyż który nie lubi pisowców, a prezes TVP ma związki z PO.

https://youtu.be/G9T55m3EmhM?si=Xnr_b01Po_gAf1jN&t=570

Przypominam debilom, że TVPIS było zarządzane przez Jacka Kurskiego( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tvpis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cwlmod oni wszystko co mówią to mówią teraz już tylko do swoich wyznawców czyli, ludzi z wiekiem powyżej albo z IQ poniżej 70. Nikt normalny nie kupi ich ujadania tak jak nikt normalny nie przejmuje się trollami Mateckiego
  • Odpowiedz
@cwlmod Nie tylko PiSuary cwaniaczku już raz dzisiaj pokazałeś swoją głupotę w odpowiedzi so mnie. PiS miał szczujnie która się właśnie skończyła, a zamiast obiecanego odpolityczniania mediów publicznych jest tworzona druga szczujnia dla Tuska i temu się sprzeciwiamy i coraz więcej ludzi to dostrzega. Miało być demokratyczne państwo prawa a mamy bardzo podobny do PiSowskiego twór z „fajnym” Hołownią i komunistami przefarbowanymi na nową lewicę. Mamy ministra kultury, który znany jest
  • Odpowiedz
  • 1
Nie tylko PiSuary cwaniaczku już raz dzisiaj pokazałeś swoją głupotę w odpowiedzi so mnie.


@vrraaaz: Naprawdę chcesz przypominać jak cię zaorałem? xD

PiS miał szczujnie która się właśnie skończyła, a zamiast obiecanego odpolityczniania mediów publicznych jest tworzona druga szczujnia dla Tuska i temu się sprzeciwiamy i coraz więcej ludzi to dostrzega.

Już ci mówiłem żebyś wytarł spermę z twarzy. Jeszcze nie zostały wydane pierwsze Wiadomości, a ty już wiesz że są
  • Odpowiedz