Wpis z mikrobloga

@kazimierzowie12: jak Ty taki specjalista jesteś i uczysz innych jak się kontaktować z ufoludkami to pewnie Ty się kontaktujesz, to powiedz nam co tam u wariacików słychać i jak ogólnie im się wiedzie
z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis: oni są z innych wymiarów i wszystko, dosłownie wszystko jest dla nich tutaj nowe, czynność zawiązywania butów jest dla nich abstraktem. Najprawdopodobniej mają postać chmur gazowych a ich egzystencja jest oparta na obliczeniach kwantowych, także nie mogą tak po prostu wylądować na trawniku pod białym domem. Wysyłają proste sondy które mają zebrać dane i przetrwać jakiś czas w naszej trójwymiarowej rzeczywistości:-)
  • Odpowiedz
@kazimierzowie12: a próbowali już wariaty Polskiej naszej krajowej Amfetaminy może? Bo jak nie to niech śmiało do mnie na bankiecik jakiś wpadają, wciągną po kresce, zobaczą co i jak i o co chodzi w tym wszystkim, jak mają jakieś fajne rezczy od siebie tam z rejonów to mogą też wziąć to ja zobaczę spróbuję i wymienimy się doświadczeniami
z fartem
  • Odpowiedz
@kill-9: powiem tak, są pewne rzeczy które są nieuniknione, Leonardo da Vinci twierdził, że nieuniknionym jest, że kiedyś będziemy naśladować ptaki i budować maszyny latające. I proszę mamy je. Nieuniknionym jest także to, że będziemy mieć sztuczną inteligencję, która będzie dla nas wytwarzać nowe materiały i koniec końców szczepionki na wszystkie nowotwory. Idąc tym tropem kiedyś (nie za naszego pokolenia) sztuczna inteligencja w końcu zajarzy jak przedostać się do innych wymiarów
  • Odpowiedz
@Hissis: hahaha, no źle to rozumiesz, kosmici w tych statkach to proste roboty z podstawową inteligencją, których zadaniem jest zebranie danych i próbek. Podczas skoku do ich wymiaru tylko dane przetrwają podróż a statek (sonda) i ufonauci czy szaraki jak tam chcesz są anihilowani. Nie wiemy natomiast nic na temat właściwych mieszkańców tych wymiarów, najprawdopodobniej mają postać gazowych bytów. Także szaraki są zbyt proste być zrozumieć cel wciągania polskiej amfetaminy. :-)
  • Odpowiedz
@Heekate: wspaniale! Znasz może osoby skłonne do takich spotkań tu, na polskiej ziemi? Sam znalazłem miejsce gdzie są żyły energetyczne i najprawdopodobniej może dojść do spotkań.
  • Odpowiedz