Wpis z mikrobloga

@toniemojekonto1: No ale przecież Tusk mówił, że nie będzie kasy na TVP dopóki nie będzie uzdrowiona, a to się właśnie stało. Poza tym to wcale nie oznacza że nie znaleźli pieniędzy dla chorych. Zresztą już tłumaczyli, że to budżet tymczasowy bo trzeba sprzątać po PIS-ie.
  • Odpowiedz
Ty tak na serio ?


@toniemojekonto1: ja na serio wyjaśniam pewne kwestie na podstawie dowodów. Robię to z poszanowaniem mojego rozmówcy jak i jego czasu, liczę że też tak chcesz i odpowiesz wprost, na przykład:

budżet Tuska zakłada że przekaże 3 mld złotych na TVP a na onkologię okrągłe 0 zł - tu jest kłamstwo.


Śmiało, powyższe możesz skopiować i mi wysłać w odpowiedzi jeśli tam jest kłamstwo które wytykasz KO.
  • Odpowiedz
Śmiało, powyższe możesz skopiować i mi wysłać w odpowiedzi jeśli tam jest kłamstwo które wytykasz KO. Jeśli nie to wskaż wprost gdzie jest kłamstwo które wytykasz.


@aarahon: Platforma postulowała pieniądze przekazywane na TVP pójdą na chorych na raka. Teraz Platforma dalej będzie przekazywać kasę na TVP mimo iż mieli tego nie robić. Są kłamcami. Bez znaczenia ile w budżecie przewidzieli na onkologie, łamią swoje postanowienia.
  • Odpowiedz
Bez znaczenia ile w budżecie przewidzieli na onkologie, łamią swoje postanowienia.


@toniemojekonto1: no nie, nie łamią, to jest pierwszy problem twojego rozumowania ale to nie istotne bo jest większy problem - czy masz źródło potwierdzające poniższe twierdzenie:

Teraz Platforma dalej będzie przekazywać kasę na TVP


?
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: no w tym źródle które podajesz jest napisane coś innego niż to że TVP będzie dofinansowana 3 mld złotych. Ja nie uciekam od odpowiedzialności za swoje słowa więc cytuję konkretne fragmenty:

W projekcie zawarto także przepisy umożliwiające przekazanie ministrowi kultury do 1 mld zł na podwyższenia kapitału spółek publicznego radia i telewizji oraz do 1,95 mld zł w celu zrekompensowania utraconych przez te jednostki wpływów z abonamentu. Łącznie jest to
  • Odpowiedz