Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w 2015 pis wygrał wybory na antyemigranckiej fali, bo był kwik, że PO przyjmie 5000 imigrantów. Pamiętam jak wykopki szalały, że nas muslimy zalejo więc czeba jak nie na korwina to na pis.

Od tamtej pory PiSs zwiększył dziesięciokrotnie roczną ilość zezwoleń na pracę wydawanych dla cudzoziemców.

#polityka #pis #po #sejm #bekazpisu #neuropa
piururo - Pamiętam jak w 2015 pis wygrał wybory na antyemigranckiej fali, bo był kwik...

źródło: zezwolenia o prace

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak, tak, 90% to Ukraińcy XD wyjdź z domu, to zobaczysz ilu tych 'Ukraińców' wyznaje hinduizm/islam i ma ciemny kolor skóry XD


@Chce_pogadac: to są ludzie którzy pracują a nie darmozjady na socjalu. My teraz dostaniemy tych drugich.
  • Odpowiedz
  • 0
@Thorkill zapraszam do centrum Warszawy gdzie normalnie chadzają sobie grupki bliskowschodnich chłopaczków. I to nie od wczoraj tylko od roku albo i dłużej XD
  • Odpowiedz
@jedmar: Chłopie jak zaczynałem mieszkać w Wawie w 2003 r. to już wtedy w centrum (okolice rotundy) było dużo arabusów i murzynów. Teraz pewnie jeszcze więcej jest (nie wiem bo już nie mieszkam), ale już wtedy to był dla mnie szok kulturowy, szczególnie że z dosyć dalekiej prowincji przyjechałem wówczas.
  • Odpowiedz