Wpis z mikrobloga

#sejm #tvp #tvpis #bekazpisu #polityka
Jeden z moich ulubionych materiałów dotyczących zmiany władzy w 2015 a potem mediów w 2016, dawno zdjęty zresztą. Nie zrozumcie mnie źle, nienawidzę PiSu jak mało kto, najchętniej zamurowałbym polityków w środku gachu TVP bez wody i prądu, ale trzeba zdać sobie sprawę z faktu, że media w rękach polityków zawsze będą samorzutnie morfować w szczujnię, może nie taką jak TVP bo to była taka wersja dla chamów i debili ale jednak. Marzy mi się jakieś rozwiązanie systemowe które oderwałoby telewizję publiczną od polityków (pokroju postulowanego przez prof Antoniego Dudka) ale wiem też że szans na to nie ma. Materiał wklejam też po to aby przypomnieć co niektórym o pamięci złotej rybki, że gdy D. Tusk emigrował z Polski cała jakoś i bezstronność TVP poszła się #!$%@?ć i w końcowej fazie władzy PO też była szczujnią tylko że antypisowską. Potem po przejęciu władzy przez PiS przez około rok starano się trzymać jako taki poziom więc kłamstwem jest jakoby TVP stało się tym czym było do niedawna od razu - o tym też niektórzy tutaj zdają się zapominać. Albo mają swoją agendę (tak, na was patrzę trolle z PO). Nie chcę też promować jakiekolwiek opcji poza tą opowiadającą się za zdrowym rozsądkiem i obiektywnością.
matkaboskaw_klapie - #sejm #tvp #tvpis #bekazpisu #polityka
Jeden z moich ulubionych ...
  • 1
  • 0
@matka_boska_w_klapie: Cooo? Nie słyszę cię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak chcesz odpolitycznić media to najpierw wypada zamknąć szambo co? Jakoś za Tuska ludzie marudzili że co najwyżej w tvp kraśko nie był entuzjastyczny do opozycji i tyle