Wpis z mikrobloga

@aarahon: zadałeś w nim pytanie czemu uciekasz od odpowiedzialności za swoje słowa, a ja zadałem ci pytanie gdzie uciekam? I co to jest kłamstwo? Ty człowieku stosujesz pokrętna logikę i kłamiesz, nawet osoba trzecią ci to wytknęła a ty nadal w to brniesz.
zadałeś w nim pytanie czemu uciekasz od odpowiedzialności za swoje słowa


@niezdiagnozowany: dokładnie, zadałem powyższe pytanie a nie pytanie "czemu uciekasz?".

a ja zadałem ci pytanie gdzie uciekam?


@niezdiagnozowany: nie wiem gdzie uciekasz. Wiem za to od czego uciekasz i to napisałem w zadanym pytaniu.

Ty człowieku stosujesz pokrętna logikę i kłamiesz, nawet osoba trzecią ci to wytknęła a ty nadal w to brniesz.


@niezdiagnozowany: wskaż mi moje kłamstwo,
@aarahon:

dokładnie, zadałem powyższe pytanie a nie pytanie "czemu uciekasz?".


Dlaczego mówiłeś że kłamie i lze jak pies skoro nie napisałem żadnego kłamstwa?

nie wiem gdzie uciekasz. Wiem za to od czego uciekasz i to napisałem w zadanym pytaniu.


W jaki sposób niby od tego uciekam ciągle tu siedząc i dyskutując z toba?

wskaż mi moje kłamstwo, wskaż mi pokrętną logikę xD


Kłamstwo to że ja kłamie - a wcale nie
Dlaczego mówiłeś że kłamie i lze jak pies skoro nie napisałem żadnego kłamstwa?


@niezdiagnozowany: napisałeś kłamstwo. Napisałeś że zadałem pytanie czemu uciekasz podczas gdy takiego pytania nie zadałem.

W jaki sposób niby od tego uciekam ciągle tu siedząc i dyskutując z toba?


@niezdiagnozowany: uciekasz od tego co ci zarzuciłem nie odpowiadając na pytania, zmieniasz temat rozmowy, kłamiesz i/lub manipulujesz.

Kłamstwo to że ja kłamie - a wcale nie kłamałem.


@
@aarahon:

napisałeś kłamstwo. Napisałeś że zadałem pytanie czemu uciekasz podczas gdy takiego pytania nie zadałem.


Zadałeś takie pytanie i przestań kłamać.

uciekasz od tego co ci zarzuciłem nie odpowiadając na pytania, zmieniasz temat rozmowy, kłamiesz i/lub manipulujesz.


Gdzie, cały czas tu jestem i dyskutuje ponadto pokazałem ci i odpowiedziałem na pytanie, to że ci moja odpowiedź nie pasuje to nie moja wina, nawet osoba trzecią ci to wskazała.

wskazałem Ci kłamstwo.
Zadałeś takie pytanie i przestań kłamać.


@niezdiagnozowany: nie zadałem takiego pytania. Ale oczywiście mogę się mylić. Daję ci więc szansę udowodnienia mi kłamstwa. Zrób screen mojego wpisu w którym zadaję takie pytanie, podkreśl to pytanie i je przeanalizujemy. Do reszty nie będę się odnosił dopóki tego nie zrobisz.
uważasz że nie Zadałem ci pytania czemu uciekasz i uważasz że kłamałem to znaczy że wgl nie było takie frazy w tym pytaniu


@niezdiagnozowany: nie, to nie oznacza tego. Mogłem użyć tej frazy ale pytanie było inne.