Wpis z mikrobloga

mobywatel


@xdTM: każe zeskanować kod QR by sie zalogować, gdy to robię od nowa: „Odnów swoje cyfrowe dokumenty. Twoj mObywatel i powiązane dokumenty straciły ważność. Aby nadal korzystać z aolikacji odnów swoje dokumenty z użyciem Profilu Zaufanego lub za pomocą Twojego banku” Niżej: Kontuuj, zamknij. Gdy pukak kontyuuj wyskakuje „Wystpił błąd...”
Poludnik20 - >mobywatel

@xdTM: każe zeskanować kod QR by sie zalogować, gdy to robię...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-12-21 00-16-04

Pobierz
@Poludnik20: nie chce się zainstalować xD. Być może mam przepełnioną pamięć, trochę wysyłam na google drive, troche na yt z telefomu usuwa,, ale nadal nie. 3 lata przyzwyczaili mnie, że brałem tylko komórkę, teraz cofka.
@Poludnik20: JEŚLI KTOŚ BĘDZIE MIAŁ TAKI SAM PROBLEM. U mne pomogło odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji na nowo. Jest nowa ikonka i trochę inna kolorystyka w środku. Powinien paść komunikat o tym, by zainstalować na nowo wcześniej w starej, a pada jw formie jakiegoś niezrozumiałego chwastu o błędzie. Jak na rządową aplikacje – słabo. No ale to polska myśl informatyczna.
No ale to polska myśl informatyczna.


@Poludnik20: dla twardzieli. Musisz przestudiować coś, poeksprymetnować. W dostępie do dowodu osobistego. Ale to są polskie domki. Utrudniać, komplikować. Nie podać podstawowej informacji, zostawić jakiś techniczny ogólnikowy bełḱot.
@Poludnik20: W ING (holenderskie, ale na Polske na na pewno Polaczki robili apkę), by wpisać 8 cyfrowy kod jednorazowy musisz go zapamietać lub przepisać. We wszystkm fajniejszym jak Revoult, Wise gdy tylko przyjdzie SMS to sam wskakuje do tego okienka które trzeba wypełnić. Ale to dla polskiego informatyka za oczko za wysoko. Na odwal się Cię tam zetnie, że to dla bezpieczeństwa.Allbo chamskie, przemocowe, prostackie „cooo nie zapamiętasz!”. Wszyskie wymienione uslugi