Wpis z mikrobloga

Nie wiem po co PiSowi ta szopka z TVP. Emeryci żyć wiecznie nie będą. W końcu trzeba będzie budować elektorat pod inne grupy, a w tym momencie skreślają się u wszystkich ludzi, którzy są choć odrobinę kumaci i nieodcięci od świata.

U kobiet krecha na amen. Gro młodych mężczyzn nie chce głosować na KO. Sporo z nich jest zdecydowanie bardziej konserwatywna niż kobiety (np Konfederacja zajęła 1 miejsce wśród młodych mężczyzn 18-29, nieznacznie przed KO, ale u kobiet poniosła klęske i całościowo było to już 4 miejsce w tej grupie wiekowej, choć wyniki na styk z 3D i Lewicą), ale naturalnie nie poprze PiS, zwłaszcza przy takich akcjach, bo to wstyd xD

Mizerne notowania PiS u młodych to nie nawet najgorszy problem, a po prostu klęska wizerunkowa świń odciąganych od koryta dla wyborców 35-45 lat to już jest katastrofa. Bo ich jeszcze jakoś mogliby przekonać.

#polityka #bekazpisu #sejm #tvpis
  • 3
@Kopyto96 dokładnie. Też tego nie rozumiem. Powiem więcej, gdyby nie szczujnia TVP i aferki z rakietami przed wyborami myślę, że mieli by normalnie trzecią kadencję :) Teraz się tylko pogrążają. Jak tak dalej pójdzie skończą w najlepszym wypadku jak PSL kilka lat temu który notabene bez 3D byłby mizerny.
@Kopyto96: wg mnie to chwilowe zjednoczenie się pod sztandarem prezesa, aby w całości dotrwać do wyborów do europarlamentu, a potem idzie nowe, postawią na młodsze pokolenie oraz może nawet będzie jakaś zmiana nazwy. Wszyscy mają ich za przegranych, a zapominają że to oni mieli najwięcej % w wyborach. Wg mnie wiosną dokona się to, co miało się dokonać dzięki przyjściu do partii Morawieckiego - skręt w kierunku centrum w celu stania