Wpis z mikrobloga

Cóż za cudowny dzień!
Moim Mikołajem okazał się @Gumiack i sprezentował mi mega dużo wzruszenia i uśmiechu. Dostałem fenomenalną pakę!
Od samego początku czuć było serduszko włożone w pakę, tym bardziej jest mi miło i wierzę w moc wykopu - że dla "randoma" z internetów można się tak postarać. LEGO fenomenalne dla mnie jako kibica ekstraklasy + akcenty klubów którym kibicuje. Słodycze super trafione, suple po treningu będą jak złoto. List mnie wzruszył i bardzo ucieszył a list dla mojej kotki Beni rozbawił do łez. Całość pięknie przyozdobiona i wprowadziła do mieszkania magię świąt! Koty przeszczęśliwe, mogą roznosić drzewka po mieszkaniu! Benia również cieszy się z prezentu - figurki która wygląda dokładnie jak Benia ( wrzucam w kom), a saszetę jedną to już opendzlowała!.
Jestem mega mega szczęśliwy, że wziąłem udział pierwszy raz. Paczka którą otrzymałem formalnie w formule Lite, bo w takiej brałem udział została dla mnie przygotowana chyba w formule Diament! Dziękuje jeszcze raz z całego serca Gumiackowi! Idę składać LEGO!

#pokapake #wykopaka
water-watera - Cóż za cudowny dzień!
Moim Mikołajem okazał się @Gumiack i sprezentowa...

źródło: 20231220_181118

Pobierz
  • 4