Wpis z mikrobloga

@000loki: Nie musieliby tego robić, bo raz, że oni przejeli władzę niemal absolutną w 24 godziny to jeszcze spotkali się z kulturą. Teraz wieśniaki brzytwy się chwytają, a impreza dopiero się zaczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Plinius: nie bylo, bo wtedy prawo bylo inne. Zmienili prawo i się zabetonowali i tyle. Dlatego od teraz co 4 lata będziemy mieli #!$%@? w TVP :)

@ZoNKeR ja wiem, po prostu chciałbym, żeby sobie ludzie wyobrazili taką sytuację, bo byłby ból dupy na całą europe :)

Oczywiście, jak dla mnie no niech #!$%@?ą pisowców bo to co zrobili z TVP to skandal, jednak niestety, sposób w jaki to robią nie
@000loki: Zgadzam się co do sposobu w jaki to się dzieje, nie chcę usprawiedliwiać tego, bo dałoby się to może zrobić w nieco bardziej cywilizowany sposób. Pisowcy nie odpuszczają i zamiast współpracować to robią Rejtana i ostatniego dnia dalej musi się lać ściek i do ostatniego momentu będą krzyczeć ile mogą. Sami to prowokują, wsadzają sobie w szprychy kij i krzyczą coś o komuniźmie, jak tutaj ma być dobrze.