Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kisioj: wiekofob? od majki staśko to wziąłeś?

Absolutnie jest to sytuacja normatywna, która nie tylko nie godzi w normy moralne, ale również jest naturalna ze względu na podobny bagaż doświadczeń, rozwój neurologiczny i status społeczny. Ask Woody Allen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WhiskeyIHaze: Taka rada na przyszłość, by nie wyciągać pochopnych wniosków i ich nie werbalizować. Nic w moim poście nie wskazuje na to, że obejrzałem to gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O ile dobrze sobie przypominam to w czasie Pandory byłeś po stronie groomerów i amatorek 14-stek, więc rozumiem, że stąd to ten przytyk.
@christian-huygens: to skąd wiesz jak się do nich zwraca? oraz kto tam występuje? coś tam jednak oglądałeś kłamczuszku ( ͡º ͜ʖ͡º)
A co do reszty wypowiedzi nie byłem po stronie tych debili, po prostu nie jestem debilem i wiem, że za napisanie do 14 latki w ramach żartu "będę cię ruchał w cycyki" to nie są zapędy pdf, nie jest to też karane w PL. I
@alojzy_ulamek: pewnie w wielu przypadkach tak jest, ale często może być też w drugą stronę. Jeżeli np. ktoś 20 lat siedzi przed kompem i nie rozwija się emocjonalnie to np. w wieku 40 lat może być dużo mniej dojrzały niż 20 letnia osoba. Są 20 latki co chleją na potęgę i szlajają się po klubach, ale są też tacy, którzy już nawet w tym wieku utrzymują swoją rodzinę i są bardziej