Wpis z mikrobloga

Cześć! Czas na moją pierwszą #pokapake Nie wiem ile chłop zużył stretcha, ale paczki tak idealnie zapakowanej nigdy nie dostałam. Paczucha jest od @Szyminho który napisał posta na #wykopaka, że nie zdążył się zgłosić i zapytał, czy ktoś nie chce z nim zrobić sobie paczek. Napisałam do niego, że w sumie ja chętnie mogłabym zrobić jeszcze jedną paczuche. Przekazałam mu ten sam list co w "oficjalnej" wykopace on przesłał mi i dziś odebrałam paczkę, a ja mu wysyłam dzisiaj XD
A paczka od wylosowanego nadawcy wczoraj opuściła Szwecję i chyba będzie w tym tygodniu.
Szymon dziękuję Ci za tak świetną paczkę. Liczę, że moja wywoła u Ciebie równie dużo radości co Twoja u mnie. Ale przede wszystkim dziękuję Ci za przepiękny list! No dzieciaki też dziękują! Smaczki zostały zjedzone przez Chałkę :D
Na koniec dodam Mireczki, że gdy zawsze trwa konfa #famemma i jest reklama z Meduzką jakiegoś gówna od sfd z Famę to zawsze pisze, bo w tle tej reklamy leci jeden z najwybitniejszych utworów muzycznych "NO CO TAM HALO DZWONI KURIER Z PAKO" dziś może nie zadzwonił, a przysłał smsa, a tam XDDDDD
tak jak napisałam ci wiadomość "gdy zobaczyłam książkę rykłam" XD
idealny prezent na święta nie istn... *

*Chałka dobrała się do chrupek szybciej niż zdążyłam zrobić zdjęcie
CiekawskaWydra - Cześć! Czas na moją pierwszą #pokapake Nie wiem ile chłop zużył stre...

źródło: Zdjęcie WhatsApp 2023-12-19 o 14.08.39_8931c189

Pobierz
  • 4