Wpis z mikrobloga

  • 3
@JPRW: Weź się obudź czy sondaż FB czy nie, większość Ukraińców ,które #!$%@?ło nie chce iść na front i żeby nie stracić życia nawet by się zrzekli obywatelstwa Ukrainy xD
  • Odpowiedz
  • 0
@bombastick: Chyba nie myślisz ,że jest całkiem na odwrót skoro wszędzie się mówi,że Ukraincy spiehdalają gdzie popadnie ,żeby tylko nie walczyć
  • Odpowiedz
  • 38
to jest sondaż tej dzidy, uważanej na UA za moskiewską pacynkę, która wzywa Załużnego do dymisji?


@bombastick: Dokładnie. Ona chyba funkcjonuje chyba wyłącznie po to, żeby dostarczać kontent dla @Pucuss i jemu podobnych niezależnych myślicieli.
  • Odpowiedz
  • 0
@JPRW: to proszę podaj mi jakiś artykuł cokolwiek, jakieś info gdzie się twierdzi iż Ukraińcy chętnie wracają żeby walczyć z kacapami skoro tak ochoczo mnie wyśmiewasz
  • Odpowiedz
@Pucuss: w TV ? W internecie no to masz zwróć uwagę na datę i to akurat mogę osobiście potwierdzić bo na UA wyjeżdżały autobusy nabite chłopem po brzegi wbrew temu co opowiadała nam tutaj ruskapropaganda

od wybuchu wojny do kraju wróciło 215 tys. osób; większość to mężczyźni

https://wpolityce.pl/swiat/589308-na-ukraine-wrocilo-juz-215-tys-osob-wiekszosc-to-mezczyzni

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1110114%2C215-tys-ukraincow-wrocilo-do-kraju-od-wybuchu-wojny-wiekszosc-mezczyzni
  • Odpowiedz
to proszę podaj mi jakiś artykuł cokolwiek, jakieś info gdzie się twierdzi iż Ukraińcy chętnie wracają żeby walczyć z kacapami skoro tak ochoczo mnie wyśmiewasz


@Pucuss: Proszę bardzo. Ankieta z fejsbuka, więc nie powinieneś mieć problemów, żeby uwierzyć w reprezentatywność i wiarygodność XD
JPRW - >to proszę podaj mi jakiś artykuł cokolwiek, jakieś info gdzie się twierdzi iż...

źródło: xsxs

Pobierz
  • Odpowiedz
MIREK TY PODAJESZ ARTYKUŁY Z POCZĄTKU WOJNY XDD Wszyscy co chcieli walczyć już są na Ukrainie, nikt teraz nie chce wracać ginąć


@Pucuss: przecież taką sytuację bedziesz miał w każdym kraju przypomnij sobie ilu kacapów zwiało z roSSji jak ogloszono mobilizacje
  • Odpowiedz
  • 0
@bombastick: Kurde ziomek mówimy o terazniejszosci, sytuacja sprzed półtorej roku serio nie ma teraz zadnego znaczenia i temat jest TU I TERAZ że nie chcą wracać, ci co wrócili wtedy sami z siebie chcieli walczyć a nie z przymusu
  • Odpowiedz