Wpis z mikrobloga

Ok Mireczki, dostałem paczkę, ale trudno mi coś o niej napisać, bo najzwyczajniej w świecie brakuje mi słów! Poza tym trudno się pisze ze szczęką na podłodze, a jakoś nie mogę jej cały czas podnieść, więc sami rozumiecie ;)

Uf, dobra, minęło kilka minut, trochę się uspokoiłem, szczęka pozbierana, ale już boli, bo nie mogę przestać się uśmiechać :DD

Moim absolutnie najlepszym na świecie Mikołajem okazał się @Harold - cześć kumplu! :))

Zacznę od tego, że dostałem moją własną, prywatną i w 100% wykonaną własnoręcznie przez Harolda Kostkę Horadrimów z #diablo2!!!!!! No po prostu odebrało mi mowę jak ją zobaczyłem, wszystkiego bym się spodziewał, ale nie aż takiego artefaktu! @Harold, jesteś absolutnie wielki!!!
But wait, there's more! (ʘʘ) Po ściągnięciu wieka ukazała się moim oczom Lambda! I już wiedziałem, że tu musi być jakaś zagadka żeby dostać się dalej ( ͡º ͜ʖ͡º). Szybkie oględziny ujawniły schowek w wieczku, a tam ukryty klucz do dalszej eksploracji ( ͡ ͜ʖ ͡). Po otwarciu tej części zatrzymałem się na kilka minut, bo nie mogłem się napatrzyć na kunszt wykonania tej zagadki - zamek, blokady i koła zębate są wspaniale wykonane, po prostu mistrzostwo świata! Poniżej była jeszcze jedna zagadka do przejścia, ale tu muszę przyznać, że byłem już tak napalony na dalsze otwieranie, że zacząłem nią potrząsać na wszystkie strony i się otworzyła xD. Nie wiem czy taki był algorytm otwarcia, ale zadziałał, przepraszam jeśli bruteforce nie miało był prawidłowym rozwiązaniem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

No dobra, ręce powoli przestają mi się trząść, przejdźmy do prezentów (). I tu mam poważne pytanie do @Harold: czy Ty zatrudniłeś jakąś czarownicę, stawiałeś Tarota, czy dzwoniłeś do wróżbity Macieja? Bo to nie jest sytuacja, w której prezenty są idealnie trafione - my tu mamy sytuację, w której dostałem od Ciebie to co ja miałem w planach kupić sobie w najbliższym czasie!

1. Powerbank: Mireczku, mój stary powerbank powoli dogorywa i już szukałem jakiś promocji na nowy, ale nie mogłem trafić na nic o dużej mocy co miałoby ładowanie indukcyjne, na którym mi bardzo zależy. No i już nie muszę szukać: dostałem powerbanka, 30.000, ładowanie indukcyjne, zintegrowane kable, latarka i dodatkowo panel solarny. Jakbym powiedział, że trafiłeś w dziesiątkę, to tak jakbym nic nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Gra "Dylemat Wagonika": dosłownie w zeszłym tygodniu kumpel od planszówek powiedział mi, że niedawno wyszła fajna gra i oczywiście wszystko mi o niej opowiedział i że trzeba będzie kiedyś spróbować w nią zagrać. Oczywiście mówił o "Dylemacie Wagonika" i już mu napisałem, że może przestać szukać, bo już mam ( ͡ ͜ʖ ͡).
3. Ostre rameny: jadałem już podobne, ale nie z tej firmy, a ostatnio widziałem je w pakach innych ludzi i miałem sobie jakieś zamawiać - i znowu już nie muszę, bo Mikołaj przyniósł mi je w pace XDDD
4. Trytowy brelok: jeden Mireczek robi tu różne takie świecące breloczki i już dawno miałem sobie jakiś kupić, ale zawsze wypadało mi to z głowy, ale na szczęście @Harold pamiętał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
5. Piwerka: komesa uwielbiam, a porter bałtycki jest jednym z moich ulubionych gatunków :). Ta Pinta natomiast to klasyczny, bardzo dobry browarek :)
6. Krzyżówki: będzie rozwiązywane :)
7. No i słodycze: zawsze piszę, że nie chcę i zawsze po cichu liczę, że jednak jakieś się znajdą w paczce ()

Mój drogi Mikołaju! Przeszedłeś grę w Wykopakę, nie da się chyba wyjść na wyższy level! Absolutnie niesamowita paka, nigdy w życiu nie widziałem czegoś takiego! Kostka będzie służyła do przechowywania różnych skarbów i zawsze patrząc na nią będę wspominał tę pakę i Ciebie :))). Dziękuję również oczywiście za wspaniały list na pięknej, kolorowej papeterii :).

Życzę Tobie, Żonie i psiakom wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących świąt, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, a w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze i czego sobie tylko zażyczycie :)))

Gorąco pozdrawiam, cześć! ( ͡ ͜ʖ ͡)

#wykopaka #pokazpake #halflife #diablo2
Kaczorra - Ok Mireczki, dostałem paczkę, ale trudno mi coś o niej napisać, bo najzwyc...

źródło: Kostka

Pobierz
  • 5
@Kaczorra: No cześć! :) Cholerka, tego się obawiałem, że dostaniesz się do środka przez potrząsanie xD Brakło mi już czasu żeby to jakoś lepiej zabezpieczyć. Już wiem, żeby się nie zatrudniać jako twórca zabezpieczeń wszelakich :D Ta druga przegroda też miała w sobie pewną zagadkę. W kluczyku który znalazłeś w wieczku jest ukryty magnes, podobnie magnesy są umieszczone tych 4 zasuwkach w przegrodzie. Założenie było takie, że używając kluczyka przesuwasz zasuwki
  • 4
@Harold: ajajaj, czyli jednak popsułem, przepraszam :/. Na usprawiedliwienie powiem, że najpierw myślałem, że trzeba coś zrobić z siłą odśrodkową, bo widziałem podobne zagadki i zazwyczaj trzeba nimi kręcić i zasuwki przesuwają się w odpowiednie pozycje. Tutaj nie o to chodziło, co zobaczyłem później, ale kręcenie i potrząsanie po prostu odblokowało zamki. Mimo to jeszcze raz powiem: wspaniała robota! Całe pudełko jest przepiękne, a wykonanie zdobień i mechanizmów to najwyższa światowa