Wpis z mikrobloga

@Dzokatazullo: rzecz jasna mogę się mylić, wszak to są tylko moje przypuszczenia, jednak historia ostatnich lat mówi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mniej jeśli chcesz pooglądać snookera w światowym formacie, to Berlin chyba najbliższej i najtaniej, kilka nazwisk z czołówki na pewno zagra, transport do Berlina całkiem łatwy i tani (PKP z kilku miast z Polski śmiga kilka razy dziennie), jeśli masz czas, kasę i chęć
  • Odpowiedz
  • 0
@ZygmuntZygmuntowski: pkp zawsze fajna opcja ale z centralnej czy południowej Polski. Ja z północy jestem wykluczony. Np. Gdyni jedzie 8 h z przesiadka :) a ja do Gdyni mam niemal 200 km. Ze środkowego Pomorza szybciej dotre autem. Btw do dzisiaj linia kolejowa miedzy Berlinem nie jest zelyktryfikowana... Zawsze byly przesiadki ze 2, a teraz autobusy nawet. Kuriozum.
  • Odpowiedz
@Dzokatazullo: z Gdyni to jeszcze pół bidy, IC Gedania jedzie z Gdyni do Berlina około 6h i rusza o 9:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast fakt, że Kołobrzegi, Koszaliny i okolice to cięższy temat... kiedyś to może jeszcze z jakąś przesiadką w Szczecinie, ale teraz zdaje się między Szczecinem a Niemcami jakieś remonty są i pociągu ni ma
  • Odpowiedz
  • 0
@ZygmuntZygmuntowski: wlasnie tak z tym Szczecinem. Z Koszalina do Berlina zawsze byly 2 przesiadki. W Szczecinie i Angermunde. Teraz za Szcz jakieś autobusy zastepcze.
No. I tak, bylem akurst w Gdyni dzisiaj i jest Gedania (bilety wciaz tylko w kasie lol) . Nie wiem czemu na intercity wysypalo mi z przesiadka, pewnie wpisałem godzine dziwna z marszu :)
  • Odpowiedz