Wpis z mikrobloga

Co się stało z Wardęgą, jego motoryką, dynamiką przez ostatnie lata? Czemu tak kompletnie zdziadział i sflaczał w tak młodym wieku? Gość ma 33 lata, właściwie prime. A na walkach/treningach rusza się jak wóz z węglem, gorzej niż stary Murań i ma na stówę że dwa razy mniej siły. Nie jest przesadnie gruby, z resztą nawet Boxdel w tłustych latach był jak motylek przy obecnym Wardędze, także to nie to. Nie jest genetycznie dziadowaty, bo jeszcze parę lat temu spieprzał całkiem sprawnie przed policją i biegał za psem-pająkiem. Więc co tu się podziało?

https://youtu.be/jdg8Sp1HUKM?si=55zE5cfJDzcCKt6V

#famemma
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SmartCheetah: po walce jak mu lekarz kazal rękę ścisnąć, to nie czuł uścisku wardęgi, a zwyrol mówił, ze ściska z całej siły. Zwyczajnie zdziadział, zero ruchu, zero jakiejś pracy fizycznej, organizm nie przyzwyczajony do jakiegokolwiek wysiłku, w sumie to każdy kto prowadzi taki tryb życia w jego wieku będzie miał podobnie,
  • Odpowiedz
@SmartCheetah: Wiek trochę robi swoje jednak, ale mając tyle czasu co on to bym był dawno drugim Tysonem, a jestem w podobnym wieku z nim. Typ siedzi zły dzień przed komputerem to ma ruchy jak paralityk, proste. Zobacz sobie na 10 lat młodszego Marconia i zapytaj co tam się dzieje xD
  • Odpowiedz
  • 0
w sumie to każdy kto prowadzi taki tryb życia w jego wieku będzie miał podobnie,


@hugoooo: Tak i nie. Mój przykład. Mam 36 lat, więc starszy. Praca zdalna przy kompie, po pracy też potrafię sporo siedzieć. W tym roku uraz kręgosłupa, co mnie wykluczyło na pół roku z jakiejkolwiek aktywności. Sylwetka bez tragedii, ale trochę zalany. Poziom Wardęgi, może lepiej, bo mam budowę V. I jakby przyszło co do czego,
  • Odpowiedz
  • 0
Typ siedzi zły dzień przed komputerem to ma ruchy jak paralityk, proste.


@XYZ91: też siedzę, jestem starszy od niego, a jak poszedłem rekreacyjnie na salę na kick-boxing (kiedyś długo trenowałem) to tam po kątach młodych ustawiałem, tyle że kondycji nie było. Także to nie tylko to.
  • Odpowiedz
  • 0
a Bitej Śmietance sie dobrze pokazał


@marcinwedka: no właśnie nie :D m.in. na podstawie tej walki pisałem ten post. Jaca Muran jest znacznie bardziej dynamiczny i jakoś się rusza w porównaniu, mimo że i tak w #!$%@? widać, że jest już stary.
  • Odpowiedz
  • 0
@XYZ91: no biegał, kiedyś jakąś pompkę nawet miał, czyli musiała siłka wejść. No nie mów, że każdy 33 latek, który nie jest kompletnym grubasem i kiedyś był w miarę sprawny będzie się tak ruszał jak trochę posiedzi przy komputerze :) Coś tu jest nie tak. On się rusza jak osoba z zespołem D., mimo że kiedyś taki nie był. Właśnie to jest dziwne. Ja jestem kompletnie zastany w wieku 36
  • Odpowiedz
@SmartCheetah: Ty to jest inna historia ze względu na treningi, gdzie pamięć mięśniowa zostaje, on pewnie całe dnie siedział jak #!$%@? pod drzewem, a potem przed kompem, jedni się nadają, drudzy nie. No nie urzezbisz z niego nic i tyle. Dużo, dużo wody musiałoby w rzece upłynąć, żeby to zaczęło wyglądać. Dalej mówię, zobacz na Marconia, totalne drewno xD
  • Odpowiedz