Wpis z mikrobloga

Pewnie jeden z ostatnich pokazuję paczkę, ale nie was to nie zwiedzie!
Bo mój Mikołaj się bardzo postarał :) ale ja też się postarałem, bo nie było łatwo się dostać do prezentów :)
Moim Mikołajem był @MajoZZ i nadal nie mogę wyjść z podziwu jeśli chodzi o podarki :) Bardzo Ci dziękuje, serio!

Odpakowywanie zajęło mi chyba z godzinę a to za sprawą zagadek które były ukryte w prezentach - musiałem wydobyć kod do kłódki z butelki oraz znaleźć klucz do drugiej, ponieważ załańchuowane były 2 paczki :) Nigdy bym nie spodziewał się, że ktoś poświęci tyle czasu na przygotowanie paczki dla mnie!

Dostałem:
- LEGO Technic - moje małe hobby, składaliśmy z 2h z dziećmi, super zabawa i bardzo fajne auto - może i stać na półce i można się pobawić, na prawdę idealny wybór,
- Whisky, której nigdy nie piłem, czytałem nuty smaku i będzie przepyszna,
- Skarbonkę - będę zbierał kasę na następną #wykopaka,
- Kod do CDA - 180 dni oglądania seriali i filmów z żoną,
- Quiz i puzzle - idealne na zimowe wieczory,
- Skarpetki żeby podczas tych wieczorów był ciepło w pytki,
- Ręcznie malowany kubek - WOW - namalowany pikachu w dwóch wersjach - CS'ową i finansową - idealny do kawy w pracy ;-)
- Słodycze - już wszystko zjedzone ;-),
- Różne gadżety z Kapitana Bomby -> zegar!, koszulka, breloki i karty do gry - przyznam że nigdy nie oglądałem tego, ale obiecuje że nadrobię! :)

Obojętnie co bym tu napisał - nie wyrażę tego zdziwienia i zadowolenia jak otwierałem paczkę od Ciebie stalkerze Majozz, ale przyznasz że dobrze dedukowałem kto jest moim mikołajem, nie?

Wesołych Świąt dla Ciebie i rodzinki!

#pokapake
jacuss - Pewnie jeden z ostatnich pokazuję paczkę, ale nie was to nie zwiedzie!
Bo mó...

źródło: 20231215_195852

Pobierz
  • 23
@xReapeR @Sandrinia @Wrrronika
Dodam tylko, że do paki były dołączone pojedyncze koraliki. Jeśli je się zebrało według kolejności nr paczek to był mój nick z wykopu. Oczywiście niektóre schowane. Niestety miras trochę na ślepo trochę nie wyczaił mnie wcześniej :(

@jacuss: Znalazłeś 6 koralików? XD

@jacuss: A Czy Pan widział papier paki nr 1? Sam go zlepiłem generując twoje rzeczy z listy w formie grafiki przez AI ;) XD Nawet
@MajoZZ: wowawiwa

Pan to mial bardzo duzo czasu solnego i checi na sprawienie komus radosci xD
Podziwiam mireczku

Trzymam kciuki bys mnie wylosowal za rok i dal takie zagadki ze nie otworze prezentow do kolejnych swiat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
@MajoZZ: Znalazłem trzy koraliki OZZ i jeden chyba zjadłem :x ale wiedziałem że chodzi o nick :D Papieru nie obczajałem bo paka tyle biedna czekała że zabrałem się do odpakowywania od razu :D I nie na ślepo Cie wyczaiłem tylko sam się podłożyłeś :D (można sprawdzić moje poprzednie wpisy)
@MajoZZ: uwaga do administracji, by losowali tak, bys wylosowal mnie

Napisz to na liscie zyczen w kolejnej edycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogolnie - nikt nie broni Ci wykorzystywac pomyslow z poprzednich edycji.
Pojawiaja sie nowe osoby, niektore temsty zostaja zapomniane

Teraz tez maly zasieg zdobedziesz bo to koncowka terminu i wszyscy, poza wykopakami, zmeczeni tym tagiem

Nie ma co takiego fajnego gracza tracic
@Wrrronika: Nie dla plusików to robię.

Ogolnie - nikt nie broni Ci wykorzystywac pomyslow z poprzednich edycji.


Łańcuch dałem w pierwszej wykopace (to 4). Wtedy była zabawkowa kłódka i wytrych. Ktoś kiedyś też tak potem zrobił. Teraz swój pomysł lekko zmodyfikowałem. Miałem już w tej edycji nie brać udziału, ale jakoś tak wyszło.
Mam jeszcze jeden pomysł i muszę zacząć go realizować już teraz dla kogoś za rok. Trzeba kupić, zrobić