Wpis z mikrobloga

@vikop-ru: @Uuroboros
- Siadaj Ministrze, nigdzie nie idziesz, siadaj, a ty #!$%@? wstajesz i idziesz i czekasz na moich kolegów myśliwych, a jak do ciebie przyjdą to mówisz ''tak, proszę Pana, oczywiście proszę Pana, 20 dzików się znajdzie, 30 też może być i 50 proszę Pana się znajdzie, dziękuję bardzo, całuję rączki i oczywiście, proszę Pana. Czy napiją się panowie wódeczki?" Tak zapytasz, chamie #!$%@?. "Czy napiją się panowie wódeczki?" I
  • Odpowiedz
@vikop-ru żeby jeszcze jakoś te polowania oznakowywali... Gadałem ostatnio z myśliwym z pracy gadka fajnie się klei, pokazuje zdjęcia jakiego to nie knura nie #!$%@?ł no to go pytam, słuchaj anon ja sobie po lesie często mykam jak wy zabezpieczacie teren polowania, np ide sobie lasem i skad mam wiedzieć że nie leżysz gdzieś w krzakach i mnie zaraz z dzikiem nie pomylisz? To tylko gębę skwasil że po co, że jak
  • Odpowiedz
żeby jeszcze jakoś te polowania oznakowywali


@losbaltica: XXI wiek, mamy alerty rcb, niemal każdy ma dostęp do internetu, a naszego kraju nie stać na postawienie serwisu gdzie każdy mógłby sprawdzić gdzie i kiedy bedzie polowanie. Nie znasz dnia ani godziny gdy ktoś #!$%@? z armaty zaraz obok ciebie albo w ciebie gdy spacerujesz z dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz