Wpis z mikrobloga

@Choir: tak, potrzyma więcej niż 2h, chociaż pewnie znajdą się osoby, na których nie trzyma więcej niż 30 minut, ale czy warto tyle na to wydać? poza ładnym flakonem to kompozycja dość wtórna, jakbym miała w obecnej cenie kupować to wybrałam co innego
  • Odpowiedz
  • 0
@przypadkiem- hmm ciekawa opinia, osobiście nie miałem okazji sprawdzić niczego poza AdP Fico di Amalfi co zagrałoby choćby podobną melodię, a i ona ma tę figę zupełnie inną niż Diptyque, bardziej zieloną. Byłem wręcz pod wrażeniem, że edp to najwierniejsze odtworzenie woni owoca z jakim miałem do czynienia. Co polecasz sprawdzić zamiast tego?
  • Odpowiedz
@Choir: simone andreoli fico nero - mniej więcej ta sama cena tylko za setkę; jeśli chcesz figę o świetnych parametrach to - agatho parfum 195ac - aktualnie z tego co patrzę to cena z dupy, nie ma co brać za ponad 1k, dość regularnie pojawia się na luxuryforless za jakieś 700; theodoros kalotinis alluring fig - najtańszy z wymienionych, najprostszy, wanilia z figą, te bym sprawdzała w pierwszej kolejności, a
  • Odpowiedz