Wpis z mikrobloga

No to pora pochwalić się moją paczuchą od @sveq91

Tak na początek, to własnie obawiałem się że po moim opisie może być ciężko wymyśleć coś fajnego, ale trafiłeś chłopie w 100!

Biografii Karasia nie czytałem i bardzo fajnie że jest to połączenie biografii i treningu pod triathlon, na pewno się przyda pod mój pełny Iron Man w przyszłym roku (trochę szkoda że nas wyrolowali z tymi podpisami, ale z drugiej strony wpadł na dopingu więc xD).

Zestaw do ostrzenia noży to kolejny super pomysł, odkąd się przeprowadziłem i zostawiłem swoją ostrzałkę w domu rodzinnym to chodził mi taki zakup po głowie ale jakoś nie mogłem się do tego zebrać.

Kubek też wspaniały, akurat ktoś ostatnio zajumał mi w pracy kubek z Majorem Suchodolskim także Bestia z Wadowic będzie mi od teraz towarzyszyć w biurze (tylko teraz nie popełnie tego błędu i nie zostawię go w ogólnodostępnej kuchni).

Żele i batoniki Oshee przydadzą się do dłuższych treningów albo poczekają na wiosnę i wycieczki rowerowe.

Nie wiem czy się tym gdzieś chwaliłem na wykopie (ale chyba nie), ale brandy to jest moje top1 jeśli chodzi o mocny alkohol do pica, więc albo czytasz w myślach albo masz mega farta (cieszę się że się zmieściła xD)!

O ile dobrze liczę to była moja 3 wykopaka i z całą pewnością będę nadal brać udział w zabawie!

Podsumowując, dziękuję Ci bardzo za spowodowanie mocnego uśmiechu w te brzydką niedzielę ( ͡ ͜ʖ ͡)

#wykopaka #pokazpake
Futsalista_cisowianka - No to pora pochwalić się moją paczuchą od @sveq91

Tak na poc...

źródło: wykop pe el

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz