Wpis z mikrobloga

W tym roku nadawcą mojej paczki w #wykopaka była @zgubilam_kredki

Powiem tak - pierwszy raz zdarzyło mi się dosłownie śmiać podczas czytania listu. Sam fakt tego, że list był napisany na 8 stronach... jako osoba, która nienawidzi pisać odręcznie - szanuję! List dodatkowo zawierał nadrukowane memy, które wyjątkowo trafiały w mój gust ( ͡ ͜ʖ ͡) Dodatkowo do listu było dołączone bingo dla 30 latków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do paczki - wszystko było spakowane bardzo starannie co widać na zdjęciu.

Metro 2023 - grałem i czytałem ale zobaczcie sobie w komentarzach jak to wygląda - no koniecznie do przeczytania jeszcze raz! Nawet nie wiedziałem, że istnieje taka wersja. Ciekawy jestem jak wyglądają wyobrażenia autora w porównaniu do tego co ja sobie wyobrażałem czytając :)

Gra wyścigowa - co prawda pełna wersja gry jest zbyt skomplikowana dla mojej córki ale graliśmy wczoraj w uproszczoną wersję, gdzie po prostu tyle ile wypadło oczek na kostce, to o tyle przesuwaliśmy bolid. Jak córa powiedziała "tato, zagrajmy teraz w to i się będziemy ścigać" to nie ukrywam, że poczułem się trochę jak na poniższym filmie:
https://www.instagram.com/reel/Cx3QUA4ukQJ/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MjM0N2Q2NDBjYg==

Nie będę jednak ukrywał, że największe wrażenie zrobiło na mnie wykonane przez @zgubilam_kredki pudełko na kostki gitarowe <3
Sprytnie mnie podeszła w anonimowych wiadomościach i wyciągnęła ode mnie z jakich kostek korzystam xD nie spodziewałem się, serio.

Skarpetki dla mnie i córy z motywem F1 na pewno ubierzemy na wigilię :) dodatkowo na choince zawiśnie motyw auta - o ile F1 to mój ulubiony sport chyba na równi z piłką nożną to samą motoryzacją się raczej średnio interesuję. Dlatego szacun dla @zgubilam_kredki - wszystkie prezenty były bardzo trafne. Istnieje szansa, że mogłem dostać wosk samochodowy Liqui Moly #pdk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Miód pitny i herbatę na pewno spróbuję <3 w paczce znajdowała się również masa słodyczy. Obecnie jestem w fazie dbania o formę ale na pewno się przydadzą w przypadku jakiegoś cheat day ()

Dziękuję Ci @zgubilam_kredki bo to była bardzo udana paczka, która sprawiła i będzie sprawiać mi wiele radości :)
cadmus - W tym roku nadawcą mojej paczki w #wykopaka była @zgubilamkredki

Powiem tak...

źródło: 20231215_210341

Pobierz
  • 17