Wpis z mikrobloga

@tosiek33 ja się zacząłem zastanawiać czy nie zaczac pisać, bo zauważyłem, że wspomnienia strasznie mi bledną...fajnie by było wrócić do pewnych chwil, szczególnie że przy obecnym rozwoju ai nawet by się to dalo analizować jakoś xD
@LeKosmita nie martw się na bazie Twoich danych zostawionych przed ostatnie kilkanaście lat AI skompletuje komplet danych. Wymieniane wiadomości pomiędzy ludźmi, zrobione zdjęcia, geolokalizacji. Wyciągnie wnioski na Tyle, by pobudzić Twój umysł do odtworzenia wydarzeń.
Znam gościa, który nie chce nic pamiętać popalił wszystkie zdjęcia bo przepalił swój potencjał. Wypalony wciąż szuka przyszłości bo teraźniejszość boli go.
Po za tym łatwiej pewnie o wyłapywanie jakiś wzorców w zachowaniu

@LeKosmita: kiedyś prowadziłem bloga (a może raczej ciąg blogów), zawierających bardziej przemyślenia (a może raczej mentalne wymioty) niż suche fakty, ale wszystko rzecz jasna miało swój sytuacyjny kontekst. Z perspektywy 10+ lat, IMO bardzo ciekawe doświadczenie. Można spojrzeć na siebie dużo "czytelniej" niż ówcześnie, wyciągnąć sporo ciekawych wniosków. Wiadomo, człowiek młody był, to i niezbyt mądry ¯\(ツ)/¯ no ale fakt,
@LeKosmita: może być i tak. Z drugiej strony to w sumie zależy od podejścia. "Skręcanie od czytania" wynika z samokrytyki i przeżywania ponownie tego, czego już nie ma, bo było sobie kiedyś. Może przyda się wykazać się większym zrozumieniem dla samego siebie? może przyda się przetrawić trudne emocje? w sumie to z góry zakładasz, że będzie się trudno czytało, a jeszcze nawet nie zacząłeś pisać czegokolwiek ( ͡° ͜ʖ