Wpis z mikrobloga

Szacunek dla Xayoo za to że kuma co to prawdziwy freakfight naprawdę trafia tą galą w gusta każdego konesera freaków
Jako włodarz bije bezpłciowego Golasa elokwencją pomysłowością i kreatywnością na głowę w przeciwieństwie do niego jest też szanowaną personą jeszcze go wyśmiał jak takiego kurva peta miód na moje uszy biseks nie wiedział co ze sobą zrobić
Oby jak najwięcej takich Śmietanek i oby jak najmniej Zwyrola Golasa i Baxtona ,nawet Mś#!$%@? fajnie się wkomponował w tą galę
#famemma #bitasmietanka #xayoo
Teemcio - Szacunek dla Xayoo za to że kuma co to prawdziwy freakfight naprawdę trafia...

źródło: Sigma

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 93
@CzatownikzCzatowni: To prawda pozytywnie się zaskoczyłem Hubercikiem dobrze że tam nie było Turskiego bo Boxdel po walce miałby rimming w octagonie zrobiony i nie byłoby końca zachwytów nad Michałkiem
  • Odpowiedz
@umcumcumcbejbe: O ile jego twórczości nie śledzę tak dzisiaj obejrzałem bitą śmietankę 2 i za to należy mu się szacunek i pochwała.
Było czuć amatorkę ale wszystko na luzie i z funem. Decyzja o formule sekundy przed walką, sędziuje walkę z jedną ręką w kieszeni w drugiej papieros, potrafił powiedzieć biseksowi, że jak mu się nie podoba i ma problem to może #!$%@?. Przy ciosie w tył głowy mówi do jednego
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93 przed inną walką mówil też do gościa "nie wal w tył głowy, za ciosy w tył głowy jest #!$%@? do dupy" xD
Jak bym zobaczył turskiegio albo kaniowski ego to bym wyłączył od razu
  • Odpowiedz