Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
O co chodzi z tym całym Jarkiem bagietą i jego wymyśloną kuzynko-żoną? Czy ta jego żona się czasem nie przewijała gdzieś u prezesa, tylko po prostu nie kierował na nią kamery? I o co chodzi z tą kuzynka, bo umknęło mi to na tagu xD
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Monastyrr:
Wyimaginowana żona Jarka Barana zwanego bagietą?
Kuzynka u której mieszka w kuchni czeladnik hinduskiego piekarza?
Czy ten cygański szon Monika co chłop się nie nagrywa bo pacza na flaszkę ?
  • Odpowiedz
Chodzi o to, że nikt nigdy tej nibyżony, nibykuzynki nie widział. Ciągle zmęczona i od 2 tygodni odsypia jetlaga. Teraz po powrocie do londyńskiego szaletu znowu będzie miała/miało jetlaga . Ja stawiam, że Renia Rączkowska to żona bagiety.
Jeszcze raz Cię przepraszam
  • Odpowiedz
@Monastyrr u kuzynki wynajmuje rog w pokojo kuchni zone ma taka udawana na niby nawet jak przyjechal pierwszy raz w zyciu do gowno kraju to lazi pomiescie o na pol ekranu pakuje ze widmo zona jest na basenie bo cieplo czaisz ??? #!$%@? na basenie bo cieplo to chyba wystarczy zeby stwoerdzic czy ma zone czy jednak nie
  • Odpowiedz
@irolslozok: moze wlasnie taka leniwa damulke, bo takiego lamusa zadna normalna by nie chciala a znam takie co gdzie nie sa to marudza, w tropikach za goraco, w gorach za zimno itd. i tylko tv, chipsy, cola i sofa, a potem w wieku 35lat wygladaja jak czolg
  • Odpowiedz
@irolslozok: szczerze to ja nawet nie probuje dochodzic czy ta zona fikcyjna czy gumowa z torby, po tym co zobaczylem jak mozna nie miec wstydu, honoru i wogole brak tam wszystkiego jak kambozule to mnie przestaje juz dziwic, oni naprawde dla kilku szekli sa gotowi zrobic wszystko, dla mnie to takie odmuzdzenie troche poogladac te przegrywy i miec z nich beke a taka cycata lucjanna potem mysli ze wykop mu
  • Odpowiedz