Wpis z mikrobloga

  • 0
@jmuhha Nie kupuj Siemensa eq6. Z mojego doświadczenia - robi tylko letnią kawę i smakuje jak z przepływowego zaparzacza. Pozdrawia szczęśliwy posiadacz Melitta Caffeo Passione.
  • Odpowiedz
  • 0
Melitta Caffeo Passione


@Kulek1981: mordeczko a coś totalnie dobrego ale z rurką? nienawidze tych pojemników na mleko

zastanawiam sie czy nie wziac jakiejś używki wzamian za delongi xd
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha Melitta pobiera z zewnątrz mleko potem trzeba tylko poczyscic taka silikonowa rurke. Wiem co mówię nie kupił bym takiego ekspresu gdzie trzeba wlewać do pojemniczka i to potem czyścić.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Totalnie dobre, czy ludzie chcą czy nie są jury. Wiem bo już kilka tu miałem do rozebrania.
Cała reszta jest zwykle przekombinowana i nie znam ekspresu, który naprawdę dobrze robił by kawę i był naprawdę niezawodny. Zawsze coś się może gdzieś uszkodzić, uszczelka puścić, lub nawet głupi bezpiecznik termiczny odpali sam z siebie.
  • Odpowiedz
@jmuhha: sam na razie tylko czysto teoretycznie to rozważam, ale możesz spróbować się rozejrzeć za używanymi ekspresami WMF. Niektóre modele (nowe) potrafią kosztować nawet kilka tys. EUR, bo to jest sprzęt który ma służyć w kawiarniach, biurach itp. i często firmy kupują je z serwisem producenta. W poprzedniej robocie w biurze taki był, robił setki kaw dziennie i nie przypominam sobie, żeby chociaż raz był z nim jakiś problem, że był
  • Odpowiedz