Wpis z mikrobloga

No więc tak, skrzyneczka dotarła i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę! Pierwsze piwko już wylądowało w moim brzuchu, a smakowało tak dobrze, że aż żal było otwierać drugie... ale otworzyłem. ???? Słodkości, które dołączyłeś, sprawiły, że poczułem się jak dziecko w sklepie z cukierkami - totalny cukrowy sztos!

A ta lampa solna, no co ja mogę powiedzieć - królowa salonu, już świeci i tworzy klimat jak z bajki. Mam nadzieję, że jej światło odstraszy wszystkie złe moce, włącznie z poniedziałkami i spamem na mailu.

I słuchaj, wielkie pozdro dla Anonimowego Mikołaja! Mikołaj, jeśli to czytasz, to wiesz, że jesteś wielki. Nie tylko dosłownie, jako ten brodaty gość w czerwonym, ale też w przenośni. Miej magiczne święta, niech Ci renifery nie strajkują, a prezenty same się pakują! Odezwij się na pw!

Trzymajcie się ciepło w te świąteczne dni, jedzcie, pijcie (z umiarem oczywiście) i niech moc prezentów będzie z Wami!

Do zobaczenia w nowym roku, oby był lepszy od tego! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopaka
miehu - No więc tak, skrzyneczka dotarła i muszę przyznać, że to był strzał w dziesią...

źródło: Paczucha2023-thx

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz