Wpis z mikrobloga

Co za emocje! Głównym organizatorem dzisiejszego wielkiego świątecznego wydarzenia jest @gbyrka, za co już na wstępnie mu serdecznie dziękuję!
Jaka cudowna #wykopaka! ()
Zawartość była dla mnie niemałym zaskoczeniem! #pokapake
Mój Mikołaj wykazał się dużym poczuciem humoru prezentując mi obraz ‘malowanie po numerkach’ mojego avatara. Cudownie! Strzał w dziesiątkę, uwielbiam Dziewczynę z perłą. Zagranie bezpieczne, ale wymagające sporo sprytu i przebiegłości :D Uwielbiam malować i jak dodam do tych numerków jeszcze własną inwencję twórczą, to wyjdzie dzieło lepsze niż spod pędzla Vermeera (przynajmniej proporcje nie ucieką ^^)
Kolejnym z naj naj naj fajniejszych prezentów jest zaparzacz do herbaty i to w kształcie kota! Lubuję się w herbatach, więc i za zaparzacz (którego mi nieco brakowało) i za herbatę związaną z moim ulubionym krajem Włochami bardzo dziękuję.
Następnie wspomnę o świeczce z obłędnym zapachu i książce. Ten duet wraz z herbatką zapewni mi cudowne wieczory. Mam wrażenie, że ta pozycja to literatura, której potrzebuję. Jeszcze nie zaczęłam czytać, a już się identyfikuję z główną bohaterką (zgodnie z opisem piękna, młoda, piekielnie inteligentna biznes woman rzuca pracę (tak, to ja) i przeprowadza się na wieś, by przeżyć najbardziej romantyczną historię swojego życia (mam pewne wątpliwości czy to ja). Dziękuję za tą relaksacyjną pozycję.
Niezmiernie ucieszył mnie przepis na ciastka parmezanowo – ziołowe. Będę piec. Oczywiście w kształcie kotów <3 Przyprawy pięknie pachną i są w takiej ilości że mi starczy do następnej wykopaki :D Bardzo doceniam dzielenie się ulubionymi przepisami. Mam wrażenie, że przepisami dzielą się przyjaciele i rodzina, więc tym bardziej dziękuję. Miło mi i świątecznie.
Dużą przyjemność zrobiła mi też zakładko-lapka – doskonały wynalazek ;D Teraz w końcu będę mogła czytać po nocach w komfortowych warunkach i telefon nie będzie się rozładowywał od używania latarki (co miało swoje plusy i pozwalało się wyspać jak budzik nie zadzwonił ;p)
Mikołaj pisał, że miał niemałe wyzwanie skompletować paczkę dla mnie. Mikołaju, poradziłeś sobie doskonale! Dobra robota!
officialmirabelkaaccount - Co za emocje! Głównym organizatorem dzisiejszego wielkiego...

źródło: wykopaka

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@official_mirabelka_account: Jak masz takie foremki, to możesz sobie zrobić, proste, ale bardzo ładne ciastka Calico. Robiłam je nawet niedawno, ale jedyną foremkę kocią jaką miałam, to medalion Szkoły Kota. XD Wystarczy Ci jakiś przepis z neta na zwykłe, kruche ciastka. Ciemne ciasto barwisz np. kakao albo kawusią, a pomarańczowe ja barwiłam barwnikiem spożywczym, ale pewnie jakiś naturalny zamiennik w postaci pomarańczy czy coś, by się nadał.
Scooterek - @officialmirabelkaaccount: Jak masz takie foremki, to możesz sobie zrobić...

źródło: EPf7JXxWkAAky1T

Pobierz
  • Odpowiedz
@skomplikowany_system_luster: @official_mirabelka_account To znaczy jak coś, to tę fotkę macie poglądową z neta. Bo mam wrażenie że chyba sądzicie że te ciastka to te moje są. Moje były inne, bo jak pisałam - jedyną foremką którą wtedy miałam i która była kocia to Koci Medalion z Wiedźmina. Ale założenie jest takie samo - proste do zrobienia, trójkolorowe ciastka w kształcie kotów. A jak wpiszecie "calico cookies" w google to zobaczycie i
  • Odpowiedz