Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake

No i pojawiła się moja paczka i jestem oczarowany pomyślunkiem, starannością zapakowania i samą zawartością!

Jakiś czas temu widziałem na mirko ten post: https://wykop.pl/wpis/74073465/przedstawiam-produkt-finalny-ktos-to-dostanie-w-wy
Myślałem sobie, kurde no zazdrość (ale taka pozytywna) straszna, ktoś dostanie super customową figurkę Groota, coś pięknego.
Mimo że tam w komentarzach jakaś mała awantura o rękodzieło w #wykopaka się wywiązała, ja uważam że właśnie takie prezenty są najfajniejsze! Sama figurka jest super solidna i świetnie wygląda. Będzie miała zaszczytne miejsce u mnie na półce, jak tylko pojawi się ta półka! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie miras poszedł w motywy roślinne, co bardzo mi podpasowało. Sukulent w pięknej kamiennej doniczce już zdobi parapet i przynajmniej nie boją się że to roślinka którą niechcący ubiję. Szczególnie że dostałem także atomizer do spryskiwania i dbania o roślinkę. Dzielnie przetrwała podróż, a to dzięki porządnemu zapakowaniu. ()
Jako że Marvel i próby regularnego chodzenia na siłownie to moje dwie pasje to koszulka sportowa z Punisherem też zagości na pewno w torbie treningowej. A jak już będę wyglądał jak Frank Castle to idealnie będzie opinała mi mięśnie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie ma niestety na zdjęciu kocyka, który także był w paczce. Bo jest tak mięciutki i puszysty że jak tylko go wyciągnąłem to piesek się na niego położył i zasnął. A nie mam serca go budzić.
Ilość słodyczy jest idealna dla osoby lubiącej podjeść, ale też takiej co próbuje jednak tego nie robić. W punkt!

Dziękuję Ci @abeborak za super wykopakę. Dla takich "odpakunków" człowiek wie dlaczego się w to bawi co rok!
Bardzo fajny list i piękna koperta. Memiki na paczce także przednie! Kawał dobrej roboty. Polecam tego Mirasa!
Grubas - #wykopaka #pokapake

No i pojawiła się moja paczka i jestem oczarowany pomyś...

źródło: 409473647_1553236622161260_8153476434857334817_n

Pobierz
  • 3