Wpis z mikrobloga

  • 0
@dktr:

Displays the decoded video stream on the video wall by directly linking cameras or by stream media forwarding.

Czyli jak rozumiem jedynie obraz na żywo?

Mam kilka rejestratorów (na windowsach) rozsianych po sieci, software pozwala to spiąć na jednej stacji. Ficzer jest taki, że mogę oglądać jednocześnie zapisy nagrań z wielu kamer jednocześnie. Problemem staje się wspomniana stacja podglądowa : (
  • Odpowiedz
@lotos10: To jest sprzęt HIK'a jak się to zepnie z rejestratorami HIK'a to i na tym dekoderze masz odtwarzanie nagrań/podgląd na żywo czy co tam chcesz w sumie 128 kanałów można wyświetlić przez 8 złącz HDMI, dodatkowo ma kilka lokalnych wejść video które też można wypuścić w jakieś "okienko"
  • Odpowiedz
  • 0
@dktr: Brzmi ciekawie. Widziałem dahuo'we rejestratory która oprócz nagrywania ciągną wyświetlanie prawie 40 kamer. PC jednak się nie wyrabiają, te temperatury, szum wentylatorów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@dktr: Mam dwie kamery IP, chcę magicznie rozmnożyć strumienie do np. 32 na cele testowania stacji podglądowej (testy obciążenia przy różnych kodekach/rozdzielczościach). Znasz jakiś trik?
  • Odpowiedz
@lotos10: Nijak, kamera pewnie może serwować ze 3 strumienie i koniec. Jest pod windows program co potrafi udawać kamerę onvif.
  • Odpowiedz