Wpis z mikrobloga

#fut ale mnie to ea zrobiło dwa razy w #!$%@?, dwie paki z ikoną, pierwsza flaga Holandia, myślę, pewnie Gullit, taki #!$%@?, van Persie. Druga paczka, flaga Francji, no to nie można #!$%@? trafić z Francji, a tutaj Pires. Yebac ea.
  • 11
@cambell973 ja już przez chwilę myślałem, że będzie dobrze, a koniec końców wylosowałem tym razem Abily i Makelele. Abily wleciała od razu za Gerarda, a Makelele chyba będzie wbijał z ławki, bo na papierze wygląda gorzej od Bernardo silvy 91, którego chciałem nim zamienić
@cambell973 haha gościu, ja mam Gullita na wypożyczenie i to samo. Pierwsza paka, Holandia, podniecenie.
Kluivert.
Druga paka, Holandia. Myślę no nie ma #!$%@?, gullit.
Van Nistelroy :)
@cambell973 przynajmniej van Persie nie trolluje pozycją, Bergkamp tak.. człowiek się cieszył z Cruyffa/Gullita, a tu taka niespodzianka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@korbuzz Ci to przynajmniej grywalne karty z tego lecą, mi jedynie Smith z ciekawszych poleciała xD
@cambell973 @korbuzz @koters kończę z tym gównem na dzisiaj, bo jeszcze wydam wszystkie coinsy z konta. 1. paczka - Sanchez, 2. paczka, Francja, LM, myślę sobie Ribery, takiego, Pires, w dodatku ten gorszy. Chyba zrobiłem z 8 paczek o ikone i jedyne co wartego wleciało to Zola (gdy chodził po 300k) i zwykła Smith (też gdy chodziła po 300k), reszta to gówno warte karty ofensywne, chyba z 5-6 napastników, a i tak