Wpis z mikrobloga

Pora no moje #pokapake

Mikołajem okazał się @szejas i zdecydowanie nie zawiódł. Chodź paka przebyła trudną i daleką podróż aż z Niemiec. Tyle rzeczy, że nie wiem od czego zacząć. Wszystko pięknie zapakowane.
Ale po kolei: ciasteczka domowej roboty, zestaw do harbaty (ʘʘ) same herbaty prosto z Chin, bidon na rower, rękawiczki na ferraty, piwka, małpki, kubek, zagadki logiczne, gadżet do rozbijania jajek XD kalendarz adentowy, jedwabna poszetka, słodycze azjatyckie, ryż i zestaw do sushi, mnówstwo breloczków, karabińczyków i innych gadżetów oraz rzecz jasna książki (ʘʘ) Tyle trafionych prezentów,że jeszcze długo będę to sortował.

Niestety jedno piwo (mimo dobrego zapakowania) nie przetrwało walki z ups'owym (specjalnie z małej) kurierowym bossem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na szczęście bez uszczerbku na reszcie paki ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Dzięki bardzo @szejas za tak obszerną pakę i pracę włożoną w jej skompletowanie. Najlepszego na święta Tobie również.
#wykopaka
leuler - Pora no moje #pokapake

Mikołajem okazał się @szejas i zdecydowanie nie zawi...

źródło: 1

Pobierz
  • 17
@kracy-pan: @SaintWykopek
Hej, Tu jest link do tego zestawu. Jest to zestaw uproszczony (podróżny), są jeszcze bardziej rozbudowane - trzeba szukać po "Gongfu Tea Set"
https://www.aliexpress.com/item/1005006156747805.html

A tutaj poniżej filmik jak mniej więcej go używać (Pani na filmie ma jeszcze kilka dodatkowych naczyń i stolik na którym rozlewa).
Generalnie zanim się w Chinach napijesz herbaty zgodnie z ceremonią to trzeba trochę jej "porozlewać" po stole, naczyniach i po zwierzaku herbacianym, wszystko