Wpis z mikrobloga

Jako że mirek @Bodziu_za_plota zrobił turniej na #miskisejmu, ale uwzględnił tam tylko kilka posłanek - po co się ograniczać?

Przedstawiam wam Wielki Wykopowy Turniej na #misssejmu 2024 - uczestniczą w nim wszystkie 64 posłanki X kadencji poniżej 50 roku życia (możemy później zrobić turniej na gilfice ¯\(ツ)/¯)
Głosujemy na tą, która wam się najbardziej podoba - bez brania pod uwagę przynależności klubowej i poglądów

W turnieju będzie faza grupowa, półfinały i finał - grup jest 7, z każdej grupy do półfinału wejdą top3 panie, 4. miejsce przejdzie do play-offu. Cały schemat rozgrywek i przyszłe wyniki w tym docsie.

Wyniki zbieramy w ankiecie przez 24h. W komentarzach wstawie jeszcze dodatkowe fotki, żebyście mogli dobrze się przypatrzeć kandydatkom ( ͡º ͜ʖ͡º) Zachęcam do plusowania swoich faworytek, dzięki czemu będą większe szanse że inni na nie zagłosują

Dziś grupa A z główną faworytką turnieju - ale czy pani Aleksandra wygra cały turniej z całej szerokiej stawki? Wy zdecydujecie!
Posłanki są dobrane do grup wg wieku, systemem serpentyny. W poście są posortowane od najmłodszej do najstarszej.

nieyakov - Jako że mirek @Bodziuzaplota zrobił turniej na #miskisejmu, ale uwzględnił...

źródło: Miss sejmu wykopków - A

Pobierz

Która najbardziej Ci się podoba:

  • Aleksandra Wiśniewska 39.3% (164)
  • Agnieszka Buczyńska 9.1% (38)
  • Monika Rosa 11.8% (49)
  • Aleksandra Leo 24.0% (100)
  • Katarzyna Osos 0.7% (3)
  • Małgorzata Wassermann 5.5% (23)
  • Joanna Frydrych 2.4% (10)
  • Jolanta Zięba-Gzik 5.5% (23)
  • Katarzyna Ueberhan 1.7% (7)

Oddanych głosów: 417

  • 17
  • Odpowiedz
@nieyakov: cholibka, ubiegłaś mnie. Sam chciałem zrobić coś takiego dla pełnej puli 135 posłanek. Nawet grupy już rozlosowałem tak aby uwzględniały jak najszerszy rozstrzał wiekowy aby każdy miał coś dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz