Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki #rozdajo.
Warunkiem wzięcia udziału jest wpłata na zbiórkę pomagam.pl/nfryge co najmniej 5zł, wrzucenie screena z wpłatą oraz plusowanie wpisu. Jakby ktoś dodatkowo udostępnił zbiórkę to będziemy wdzięczni.

Dodaje link do zbiórki jako osobny akapit dla Widoczności: pomagam.pl/nfryge

Do wygrania jest personalizowana paczka o wartości 200zl.
Wylosowana osoba pisze nam podobnie jak na #wykopaka listę rzeczy, które lubi oraz adres a my ogarniamy resztę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Losowanie przez mirkorandom o 22:00 w niedzielę 17.12.2023

Natalka ma niecałe 5 lat i doświadczyła najgorszych rzeczy, które człowiek może zafundować drugiemu, obecnie przebywa w rodzinie zastępczej, która próbuje ją ogarnąć po tych wszystkich przejściach, niestety wszystko to kosztuje, stąd zbiórka.

Z różową @kisiel777 nie jesteśmy bezpośrednio związani z tą rodziną, po prostu robiliśmy dla Natalki świąteczną paczkę i po usłyszeniu całej historii chcielibyśmy dodatkowo pomóc. Wiem, że wykopki już nie raz pomogły w setkach akcji i liczę, że i tym razem się uda (òóˇ)
  • 14
  • Odpowiedz
rozdajo

Albo

Warunkiem wzięcia udziału jest wpłata na zbiórkę


@keltan: wybierz jedno. Dodatkowo, to niebezpiecznie przypomina loterię, a przeprowadzanie loterii podlega ustawie o grach hazardowych, zaś jej organizowanie jest możliwe na podstawie zezwolenia wydawanego przez KAS.
  • Odpowiedz
@keltan: jak się powiodło losowanie, które miało się odbyć 2 godziny temu? Mirkorandom nic nie wie o tym wpisie, wyników nie ma i nawet nie doczekałam się odpowiedzi na pytanie, czy zdajesz sobie sprawę, że organizowanie loterii podlega pod ustawę o grach hazardowych i trzeba mieć na to pozwolenie. Halo halo, czy ktoś mnie słyszy?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Wybaczcie za spam ale żaden Mirko random nie działa a w Mirko pro nie można wpisać szczegółowych warunków, w związku z tym zrobiłem opcje losowania z większą liczbą uczestników i pierwsza osoba z listy która wpłaciła na zrzutkę otrzyma personalizowana paczkę :-) @vivianka gratulacje, dziękuję wszystkim którzy brali udział dla Natalki, dziękuję też tym którzy pisali na priv, że wpłacili a nie pisali tutaj bo cytuje "obawiał się toksycznej społeczności"
  • Odpowiedz