Wpis z mikrobloga

Mój sąsiad z był zawodowym sztangistą, który z czasem zrezygnował przez bóle kręgosłupa. Teraz już od lat pracuje na dyskotece, a jego życie miłosne to trójkąty, tam nawet pięciokąty - dla niego norma. Zdjęć z sex party też ma pełno, ponad 150 lasek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#skwierzyna
  • 12
  • Odpowiedz
@SaintWykopek stanie na bramce to cheatcode jeśli chodzi o dziewczyny, teraz przez lato miałem kazdej nocy przynajmniej kilka dziewczyn pytających mnie o instagrama czy inny kontakt, nie wiem czy była chociaż jedna noc żeby choc jedna nie zagadała. I mówię tu o relatywnej pasywności z mojej strony i atrakcyjnych laskach. Ale z tymi trójkątami i pięciokątami to bym zweryfikował haha
  • Odpowiedz
@SaintWykopek zależy gdzie, u nas mamy nawet jednego chłopaka co ma z metr siedemdziesiąt wzrostu, ale jest strasznie #!$%@? i dobrze się bije, wiec przechodzi, ale tak jak mówię, zależy gdzie, bo w kraju, którym pracuję to jest ok, bo nikt policji nie będzie wołał na splaskowanie czy nawet umiarkowane pobicia, a nawet jak będzie to nic z tego nie będzie. W krajach kultury zachodniej Europy raczej lepiej być dużym, bo średnio
  • Odpowiedz
  • 0
@acowarddiesathousandtimes Takim to dobrze, u mnie 103 kg przy 183cm, ale słabo się bije(wiem z praktycznego doświadczenia) i mam tzw. spojrzenie ofiary. W gimnazjum wkręciłem się w MMA i zmiana charakteru o 180°, wszystkim patrzę w oczy a plecy prosto. Teraz niby też wszystkim patrzę w oczy ale ze spojrzeniem: "miłego dnia", dawny ja miał takie zwierzęce spojrzenie. Potem jeszcze coś chodziłem ale nie były to systematyczne treningi. Gdyby nie
  • Odpowiedz
@SaintWykopek generalnie rozmiar spoko #nohomo :D ale no z pewnością na bramkę musisz być asertywny, radzić sobie ze stresem mimo wszystko choć trochę umieć się bic no i być trochę #!$%@?. No i generalnie właśnie cechy, ktore sprawiają, ze możesz stać na bramce i jeszcze autorytet, który masz w klubie, sprawiają, ze laski się ustawiają w kolejce. Wiadomo ze jak ktoś ma kartoflaną mordę to jest ciężej ale nawet tacy koledzy ruchali
  • Odpowiedz