Wpis z mikrobloga

Chciałam na wstępie powiedzieć, że jakie trzeba mieć szczęście żeby przy 17% różowych pasków trafić żeby różowy pasek trafił na różowy pasek? mi tam dzisiejsza wróżba wyszła, że wygram w totka i wygląda na to że zgarnęłam całą wygraną dzisiaj! Niby formuła lite a ja się czuje jak w goldzie.
Przywołuje do tablicy Mirabelkę @placek_ziemniaczany jest to jej pierwsza edycja w #wykopaka i musze przyznać, że takiej paczki to ja się nie spodziewałam. Jest genialna! Bosko zapakowana (zdjęcie w komentarzu) widać, że napracowana, ja niestety tak pięknie nie zapakowałam, ale zwalam to na przeziębienie z którym już cały tydzień walczę.
Przejdźmy do rzeczy, omówię teraz dlaczego wszystko tak bardzo mi się podoba.
- pudełko, w którym wszystko było idealnie ułożone jak w tetrisie przyda się bardzo na różne graty, kto wie może schowam tam moją kolekcje puzzli ʕʔ
- puzzle i to dwa rodzaje do tego jeszcze mata - nie wiedziałam, że coś takiego istnieje mega pomysł przyda się i to baardzo, musze tylko zastosować się do instrukcji i ogarnąć jakiś karton żeby działała prawidłowo. Motyw puzzli też mega super na pewno jutro któreś zacznę układać bo ostatnio mnie bardzo na puzzle nosi, tym bardziej, że siedzę w domu
- lego w róże - przepiękne, te na pewno jeszcze dziś ułożę
- karcianka będzie testowana w święta idealnie na nową grę z rodzinką
- słodycze wszystkie w punkt one to do weekendu nie dotrwają nie ma szans, już nie mówiąc, że w trakcie rozpakowywania gumy rozpuszczalne były jedzone razem z niebieskim, genialny smak, nigdzie takiego nie widziałam
- skarpetko-buty i ocieplacz do rąk super pomysł w pracy przy zimowych porankach ocieplacz będzie użytkowany, a skarpety wyglądają na bardzo ciepłe i milusie ubiorę je w święta, żeby się wszystkim pochwalić
- kolorowanka z kredkami i to z wiedźmina woooow - odpowiadam: tak maluje sobie, ale miałam bardzo długą przerwę, także bardzo chętnie wieczorami odprężę się, kolorując będę myślała o Tobie
- no i ostatni i najbardziej zaskakujący prezent - następna część wiedźmina i to nie jest byle jaka książka bo jest to książka z autografem Sapkowskiego z 05.12.2023r. dla mnie (), czytając to w liście nie mogłam uwierzyć, ja się pytam JAK? no przecież to jest podwójna wygrana w totka!

Czytając list (który miał 5 stron) czułam, że jesteś super osobą i że mamy wiele wspólnego, też uwielbiam przygotowania do świąt szczególnie te w kuchni, co prawda rybę po grecku zostawiłabym całą dla Ciebie, ale baardzo zaciekawiłaś mnie tymi smażonymi pieczarkami zdradź proszę przepis. Dziękuję, za tyle ciepłych słów, życzę powiedzenia w przygotowaniach oraz mnóstwo szczęścia i radości. Już zazdroszczę osobie, którą wylosujesz w przyszłym roku jeżeli również będziesz chciała wziąć udział.

#pokapake
Sofie - Chciałam na wstępie powiedzieć, że jakie trzeba mieć szczęście żeby przy 17% ...

źródło: 20231214_173747

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
jakie trzeba mieć szczęście żeby przy 17% różowych pasków trafić żeby różowy pasek trafił na różowy pasek?


@Sofie: jak jesteś różowym, to ok. 17%, że Twój nadawca też nim będzie ;)

Pomysł z książką z autografem 10/10, szacun dla @placek_ziemniaczany za oryginalność i włożenie wysiłku w zdobycie czegoś tak wyjątkowego.

  • Odpowiedz
książka bo jest to książka z autografem Sapkowskiego z 05.12.2023r


@Sofie: wow widać mega postaranko, dla mnie to gold plus ()
  • Odpowiedz
@Sofie: Super, kamień z serca, że paczka się podobała :) Gdybym miała wymienić kilka sytuacji z tego roku, w których się stresowałam to szykowanie paczki byłoby w Top3 :) Tym bardziej się cieszę, że jesteś zadowolona.
Karton do maty z tego co wiem jest w zestawie. Jako, że też w tym roku dostałam piękne puzzle od mojego wykopowego mikołaja, to też zamówiłam sobie matę i najwyżej wymienimy się instrukcjami.
Co
  • Odpowiedz