Wpis z mikrobloga

@oxoxo: ja nic nie wiem, nie znam sie - wydaje mi sie tylko ze warto dywersyfikowac. Nawet jezeli btc osiagnie ath to nie wiem czy przekroczy 80k
  • Odpowiedz
@essalysolu: kurcze... ja bym to rozbił na większość ilość altów. Pokładać nadzieję przy takim kapitale na w zasadzie jednym coinie to spore ryzyko jest.. nawet jeśli cały czas pnie się w górę.
  • Odpowiedz
@radzia666: saldo rosnie ze stakingu 30 LPT dziennie, z czego keszuje 13 LPT/dziennie do USD, wiec jakies 40% rocznie powinno byc zamienione do USD po jakiejkolwiek cenie. Hedguje od miesiąca już. Mam noda na LPT od 2 lat więc rzeczywisty wklad FIAT to jakies 10k$.
  • Odpowiedz
@oxoxo: nie chcę studzić twojego entuzjazmu, ale choćby analitycy Bloomberga już od dawna szacowali prawdopodobieństwo zatwierdzenia ETF bardzo wysoko i to jest wiedza znana publicznie od min. kilku miesięcy. To jest już w cenie w dużej mierze. BTC będzie rosnąć i absolutnie warto go trzymać, ale nie z powodu jakichś ETF'ów (które nawiasem mówiąc są kretynizmem dla Bitcoinowców, a przydatne raczej dla tej mniej świadomej części społeczeństwa)
  • Odpowiedz