Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake
Drogi Święty Mikołaju,
Paczka jest CUDOWNA. Wielką radość sprawiło mi otwieranie kolejnych elementów. Wszystko dobrane idealnie, pięknie zapakowane z dbałością o szczegóły. Jestem zachwycona zawartością i bardzo Ci dziękuję.

Przejdźmy zatem do zawartości paczki:
- pierniczki - jeszcze nie próbowałam, są bardzo ładnie zapakowane, więc przyznam, że aż szkoda mi je otwierać,
- dwie herbatki - idealnie do przetestowania na ten zimowy czas,
- poduszka z motywem z mojej ULUBIONEJ gry, już leży na łóżku,
- gra z zagadkami logicznymi, koniecznie ją przetestuję w nadchodzących dniach razem z moim #niebieskipasek,
- dwie książki; żadnej z nich jeszcze nie czytałam - o potędze podświadomości dużo słyszałam, więc wreszcie mam motywację, żeby się za nią zabrać, drugi tytuł "Jak człowiek staje się mordercą" jest także czymś co idealnie trafia w moje gusta, uwielbiam tematykę psychiatrii i kocham czytać różne reportaże
- na koniec zostawiłam moją ukochaną Khaleesi, oprawioną już w ramkę - jest PIĘKNA i od razu zawiesiłam ją w pokoju w honorowym miejscu.

Dziękuję Ci Mikołaju za starannie dobraną paczkę, jestem zachwycona i przy okazji chciałabym Ci również życzyć Wesołych, spokojnych Świąt. Spędzonych w najbliższym gronie, aby uśmiech nie schodził z Twojej twarzy, oraz pomyślności i szczęścia w nadchodzącym 2024 roku.
Leoreth - #wykopaka #pokapake
Drogi Święty Mikołaju, 
Paczka jest CUDOWNA. Wielką rad...

źródło: paczka

Pobierz
  • 3