Wpis z mikrobloga

@CzarnyGK: Wróć do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem jeśli w moim komentarzu wyczytałeś sugestię, jakoby bohaterska postawa Polaków wpływała negatywnie na czyn Brauna. Wpływa pozytywnie, ale niektórzy mogą o tym zapomnieć, i co zresztą widzimy, dużo osób przyklaskuje działaniom Brauna.
@Zenek_:

już nie wspominając o tym, jak złe PRowo jest to dla naszego kraju, szczególnie zważywszy na naszą historię


W moim odczuciu, powyżej insynuowałeś zły PR dla Polski z naciskiem na naszą historię. Jak inaczej można to odebrać, jak nie przytyk do historii Polaków? Dlatego dopytywałem się kilkukrotnie Ciebie, które karty historii Polski tak wpływają negatywnie na PR występku Brauna i nie znalazłem żadnej negatywnej odpowiedzi, a jedynie podzielałeś ze mną
@Wap30: Słuchałem dzisiaj wywiadu u Mazurka gdzie rabin (nie pamiętam imienia) wypowiadał się w samych pozytywach o Polsce i Polakach więc raczej podzielają ten pogląd. Margines błędu? Nie ma żadnego marginesu błędu dla zachowań ksenofobicznych, rasistowskich itd. Powinniśmy kultywować i być dumni z postawy naszych rodaków w czasie Holocaustu, a nie dawać platformę bandytom typu Braun.
rabin (nie pamiętam imienia) wypowiadał się w samych pozytywach o Polsce i Polakach więc raczej podzielają ten pogląd


@Zenek_: Szalom Ber Stambler, jasne - tylko to w zasadzie Polak (nie jestem pewien czy ma obywatelstwo, ale co najmniej pod każdym innym względem) który nie stanowi reprezentanta państwa Izrael. Tam już niestety niekoniecznie jest tak kolorowo z podejściem do Polaków i świadomością historyczną.

Margines błędu? Nie ma żadnego marginesu błędu dla zachowań
można być zwolennikiem świeckiego państwa a jednocześnie potępiać czyn Brauna, już nie wspominając o tym, jak złe PRowo jest to dla naszego kraju, szczególnie zważywszy na naszą historię


@Zenek_: można też potępiać brauna i jednocześnie potępiać hipokryzję lewicy i kotłowni.
@Nie_bede_mial_zony: bo w swieckim panstwie powinno byc miejsce na każdą religię. Choinki to tez symbole kultu, kiedys poganskiego, obecnie chrześcijańskiego, bo je przejęliśmy. To choinki moze podpalic dla rownowagi? XD