Wpis z mikrobloga

#pokapake #wykopaka
Paczka w formule Gold
No to przyszła pora i na mnie. Moim tegorocznym mikołajem okazał się @Kaczorra (ʘʘ)

Co mogę powiedzieć - jak otworzyła się skrytka paczkomatu to zastanawiałem się jak ta paczka tam weszła i jak ją wyciągnę, ale na szczęście jeden z dostępnych wymiarów nie był wykorzystany maksymalnie. W każdym razie wyciągnąć się udało i do domu dotaszczyć też ( ͡º ͜ʖ͡º)

A co w środku - same znakomitości, wszystko trafione idealnie!
#zuzel Motorowych gadżetów nigdy za wiele, będą wykorzystywane podczas spotkań, a dodatkowy brelok też znalazł właściciela - mojego tatę, który we mnie żużel zaszczepił.
Koty z zabawek zadowolone, chociaż karton na ten moment fajniejszy.
Stojak na słuchawki świetna sprawa i się przyda, bo do tej pory słuchawki wisiały na lampce, a na nim będzie im z pewnością wygodniej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Skarpety świąteczne będą noszone z dumą, zarówno przeze mnie jak i żonę. Książki tej nie znałem, pewnie w przerwie świątecznej pochłonę. Figurka dumnie uzupełniła miejsce w kolekcji.
Ozdoba już wisi na kredensie, do którego bardzo pasuje (ʘʘ)
Piwka z Pinty znam i lubię, ale żadnego z tych, które od Ciebie dostałem jeszcze nie próbowałem, więc nowe doznania smakowe są przede mną.
Na plakacie zostanie tylko kilka wolnych miejsc, ale muszę sobie poprzypominać, kiedy dane szczyty zdobywałem :D Z kolei brelok dołączy do wyprawowego plecaka:)
Na zdjęciu zabrakło cukierków (nie, nie zjadłem ich tak szybko, lecz przesypałem do półmiska )

Dziękuję Ci za tyle znakomitości!
salvador94 - #pokapake #wykopaka
Paczka w formule Gold
No to przyszła pora i na mnie....

źródło: temp_file312192260158556570

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@salvador94 cześć Salvadorze! W końcu mogę napisać po imieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo się cieszę, że paczucha spasowala Tobie, żonie i kitkom ;). Nie powiem, momentami miałem trochę pietra czy takie drobiazgi spełnią Twoje wymagania, ale teraz nareszcie mogę odetchnąć z ulgą ( ͡ ͜ʖ ͡). I przepraszam za trochę koślawe pakowanie, starałem się jak tylko umiałem, a że pakować słabo umiem...
  • Odpowiedz