Wpis z mikrobloga

Bronienie Brauna to absurd. To odpowiedzi na najpopularniejsze kwestie poruszane przez radykałów broniących Brauna:

1-Dlaczego w Izraelu nie świętują chrześcijańskich świat, a my tak lub zakazują symboli?

Ponieważ Polska nie tylko toleruje, ale i szanuję Polaków wszystkich wyznań. Izrael zajmuje się Izraelczykami różnych wyznań jak chce i nie mają nic wspólnego z POLAKAMI wyznającymi judaizm.

2-Żydzi mordują ludzi w strefie Gazy, więc czy zgaszenie świeczki przy tym to coś wielkiego?

Prawda i w anty-syjonizmie nie ma nic złego, bo sami Żydzi często nimi są i krytykują Izrael. Problem jest w antysemityzmie i pogardą dla innych wyznań przez Brauna. Gdyby zgasił świeczkę, albo zaprotestował to by był najwyżej mały skandal, ale typ wyciągnął gaśnicę pożarową, zaczął z niej nawalać w ludzi w tym dzieci, co jest skrajnie niebezpieczne.

3-Polskie państwo nie powinno być świeckie?

Powinno, ale Braun nie chce świeckości, tylko chce fundamentalizmu katolickiego. Jest antysemitą i wierzy, że żydzi to sataniści, jego światopogląd oparty jest po prostu na teoriach spiskowych. Poza tym państwo świeckie to NIE jest całkowity zakaz symboli religijnych W TRAKCIE ŚWIĘTA

4-Czemu lewicowcy walczą z katolicyzmem, a wspierają judaizm?

Lewica jest w założeniach za słabszymi i jednocześnie walczy z dominacją religijną w sferze publicznej. Judaizm nie ma w Polsce wpływu na nic i jest wyznawany przez mniejszość. Katolicyzm jest religią dominująca i ma wpływ na prawo czy politykę. Świeckie państwo nie ma nic do prostych gestów, pokazujących tolerancję religijną przez rząd.

#sejm #bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #polityka #konfederacja #4konserwy #braun #swiat
#wydarzenia #izrael #zydzi
Pobierz Kagernak - Bronienie Brauna to absurd. To odpowiedzi na najpopularniejsze kwestie por...
źródło: braun+gasnica+sklej3
  • 32
Streściłem tylko twoje bluzgi.

Dobrze, że się sam zrecenzowałeś.


@takJakLubimy: Ja streściłem twoją głupotę i użyłem odpowiednich określeń na twoją osobę.

Dobrze siebie zrecenzjonowałeś prostaku bez merytorycznych argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Ech... Z tym u was prawaków problem, że nie potraficie rozróżnić konceptu od człowieka. Nie lubicie pizzy i chcielibyście przez to spalić kucharza. Mówiąc "judaizm" masz na myśli hierarchów? Czy może jak spałem połowa Polski się obrzezała? A może masz na myśli jakieś konkretne osoby? Nazwiska poproszę. Razem się przyjrzymy komu pejsy wystają spod mycki. Chcę tylko konkretów bo jak na razie to się tej waszej "talmudycznej sekty" boję tyle